INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tinatin Kavlashvili vs. Anna Pribylova - Wzajemne mecze
07.09.15 | Klasyf. | Tinatin Kavlashvili | Anna Pribylova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Batumi | twarda |
Tinatin Kavlashvili form & Anna Pribylova form
Tinatin Kavlashvili - ostatnie mecze
W25 Tbilisi - twarda | ||||
23.05.22 Klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Kristine Nanava | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
12.07.17 1. runda | vs. Martina Colmegna | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
07.09.15 Klasyf. | vs. Anna Pribylova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.15 1. runda | vs. Aminat Kushkhova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.15 Ćwierćfinał | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.09.15 2. runda | vs. Ksenia Palkina | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
06.07.15 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 5-1, Fanny Ostlund - krecz | szczegóły meczu | |
06.07.15 2. runda | vs. Saray Sterenbach | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.07.15 Ćwierćfinał | vs. Amina Anshba | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
29.06.15 1. runda | vs. Yulia Bryzgalova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.06.15 Półfinał | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.15 2. runda | vs. Julie Razafindranaly | 4-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.06.15 Ćwierćfinał | vs. Aminat Kushkhova | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
22.06.15 1. runda klasyf. | vs. Monika Stanikova | 5-7, 7-64, 7-62 | szczegóły meczu | |
22.06.15 Klasyf. | vs. Natalie Cvackova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
15.06.15 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.06.15 Ćwierćfinał | vs. Ana Shanidze | 3-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.06.15 Półfinał | vs. Julie Razafindranaly | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.06.15 1. runda | vs. Anastasia Zhovtiuk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
23.09.13 2. runda klasyf. | vs. Alena Fomina | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.09.13 1. runda klasyf. | vs. Mariam Bayatyan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
16.09.13 1. runda klasyf. | vs. Shakhlo Saidova | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Manavgat - ceglana | ||||
05.05.08 2. runda | vs. Marina Shamayko | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.05.08 Ćwierćfinał | vs. Masa Zec-Peskiric | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.05.08 1. runda | vs. Alina Tseplukhova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
05.11.07 2. runda | vs. Ekaterina Bychkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.07 1. runda | vs. Oksana Kalashnikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
22.10.07 1. runda | vs. Sabine Lisicki | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.07 2. runda | vs. Monica Niculescu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Anna Pribylova - ostatnie mecze
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
18.07.20 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.20 Klasyf. | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Giulia Finocchiaro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 6-74, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
12.12.19 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
05.10.19 Półfinał | vs. Noelia Zeballos | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Matilde Mariani | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Daniella Dimitrova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Perla Nieuwboer | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Corina Mader | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Oceane Dodin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.08.19 Klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Salma Djoubri | 0-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Montemor - twarda | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Angeles Moreno Barranquero | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Rome - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |