MECZ
14.08.17 | 1. runda klasyf. | Tina Nadine Smith | Radina Rakic | 6-1, 6-0 | Montreux | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
16.01.99, 25 lat
16.01.99, 25 lat
Tina Nadine Smith vs. Radina Rakic - Wzajemne mecze
14.08.17 | 1. runda klasyf. | Tina Nadine Smith | Radina Rakic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Montreux | ceglana |
Tina Nadine Smith form & Radina Rakic form
Tina Nadine Smith - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Emerson Jones | 7-65, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Monique Barry | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Bianca Compuesto | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Jelena Cvijanovic | 6-3, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
17.03.24 Finał | vs. Maddison Inglis | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Gabriella Da Silva Fick | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lizette Cabrera | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Amelia Zylberman | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Zoe Hives | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Naho Sato | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Destanee Aiava | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Emerson Jones | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Sara Saito | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
28.01.24 Finał | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Tatiana Prozorova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Punnin Kovapitukted | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Smriti Bhasin | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Taylor Townsend | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Snigur | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hanyu Guo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Erika Sema | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu |
Radina Rakic - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Aggeliki Efthimiou | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Martyna Kubka | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anita Wagner | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Federica Rossi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
17.09.18 1. runda klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
10.09.18 1. runda klasyf. | vs. Siqi Cao | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Horb - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Laura Gulbe | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Verbier - ceglana | ||||
24.06.18 Klasyf. | vs. Victoria Subev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Klosters - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Michele Temperli | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Carmen Schultheiss | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Tijana Svitlica | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
05.05.18 2. runda klasyf. | vs. Yasmeen Ghaoui | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Claudia Giovine | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
09.04.18 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
01.04.18 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
27.03.18 2. runda klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
19.03.18 1. runda klasyf. | vs. Jelena Simic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Caslano - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Valentina Giavazzi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Montreux - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Pia Konig | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |