MECZ
28.11.18 | 1. runda | Timea Jaruskova | Gabriela Pantuckova | 5-0, - krecz | Milovice | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Timea Jaruskova | Gabriela Pantuckova | |
1. podanie % | 11/16 (69%) | 16/24 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 9/11 (82%) | 8/16 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/5 (40%) | 1/8 (13%) |
Zdobyte break-ball | 3/7 (43%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 15/24 (63%) | 5/16 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 26/40 (65%) | 14/40 (35%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Timea Jaruskova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Gabriela Pantuckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Timea Jaruskova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Timea Jaruskova | 3-0 | |
Timea Jaruskova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Gabriela Pantuckova | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Timea Jaruskova vs. Gabriela Pantuckova - Wzajemne mecze
28.11.18 | 1. runda | Timea Jaruskova | Gabriela Pantuckova | 5-0, Gabriela Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | Milovice | halowa |
27.06.18 | 1. runda | Gabriela Pantuckova | Timea Jaruskova | 6-74, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Jablonec Nad | ceglana |
17.08.16 | 1. runda | Gabriela Pantuckova | Timea Jaruskova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Slovenska Lupca | ceglana |
Timea Jaruskova form & Gabriela Pantuckova form
Timea Jaruskova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.12.22 1. runda | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Gabriela Pantuckova - ostatnie mecze
W25 Brno - ceglana | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 6-1, 9-11 | szczegóły meczu | |
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Regina Husak | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Luca Janosi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Darja Vidmanova | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kubanova | 6-4, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Barbora Miklova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Olomouc - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Yana Morderger | 7-62, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
30.05.19 1. runda | vs. Kai-Lin Zhang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Rome - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Camilla Scala | 0-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.04.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 1-1, - Gabriela Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Tena Lukas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
12.02.19 1. runda | vs. Denisa Satralova | 0-5, - Gabriela Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
05.02.19 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-3, - Gabriela Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
28.11.18 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 0-5, - Gabriela Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
16.09.18 Finał | vs. Marta Lesniak | 7-66, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.18 Półfinał | vs. Magdalena Pantuckova | Magdalena Pantuckova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
14.09.18 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Lysa | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.09.18 2. runda | vs. Karolina Kubanova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.09.18 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-1, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Karolina Szmit | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
25.08.18 Finał | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 3-0, Magdalena Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
24.08.18 Półfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |