MECZ
02.06.18 | Półfinał | Timea Jaruskova | Despina Papamichail | 6-1, 3-6, 6-3 | Nis | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Timea Jaruskova | Despina Papamichail | |
1. podanie % | 57/82 (70%) | 80/100 (80%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/57 (60%) | 38/80 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/25 (40%) | 9/20 (45%) |
Zdobyte break-ball | 8/15 (53%) | 5/13 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 53/100 (53%) | 38/82 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 97/182 (53%) | 85/182 (47%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Timea Jaruskova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Despina Papamichail | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Timea Jaruskova | 3-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Timea Jaruskova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Timea Jaruskova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Timea Jaruskova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Timea Jaruskova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Timea Jaruskova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
2-4 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Timea Jaruskova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Timea Jaruskova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timea Jaruskova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Timea Jaruskova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Timea Jaruskova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timea Jaruskova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Timea Jaruskova vs. Despina Papamichail - Wzajemne mecze
02.06.18 | Półfinał | Timea Jaruskova | Despina Papamichail | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Nis | ceglana |
Timea Jaruskova form & Despina Papamichail form
Timea Jaruskova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.12.22 1. runda | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Despina Papamichail - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
28.03.24 Ćwierćfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Sara Dols | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Lois Boisson | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Tena Lukas | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Julia Middendorf | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Victoria Hu | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Danielle Rose Collins | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Victoria Hu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Renata Zarazua | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Julia Riera | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda | vs. Solana Sierra | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Klasyf. | vs. Ellen Perez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lidziya Marozava | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |