Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
22.10.90, 33 lat
22.10.90, 33 lat
Timea Jaruskova vs. Dagmar Dudlakova - Wzajemne mecze
05.02.18 | Klasyf. | Timea Jaruskova | Dagmar Dudlakova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Trnava | halowa |
06.02.17 | Klasyf. | Timea Jaruskova | Dagmar Dudlakova | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Trnava | halowa |
Timea Jaruskova form & Dagmar Dudlakova form
Timea Jaruskova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.12.22 1. runda | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Dagmar Dudlakova - ostatnie mecze
W15 Tabarka - ceglana | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Corinna Dentoni | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Evita Ramirez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.19 2. runda | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.19 1. runda | vs. Warona Mdlulwa | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Karolina Berankova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
26.11.18 1. runda klasyf. | vs. Denisa Pospisilova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
29.08.18 1. runda | vs. Oona Orpana | 1-6, 0-1, - Dagmar Dudlakova - krecz | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
22.08.18 2. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Petra Januskova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Katerina Filip | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Petra Krejsova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Diana Sumova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Stare Splavy - ceglana | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Tereza Vajsejtlova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
03.05.18 2. runda | vs. Vitalia Stamat | 6-4, 4-6, 6-5, Vitalia Stamat - krecz | szczegóły meczu | |
03.05.18 Ćwierćfinał | vs. Victoria Muntean | - Dagmar Dudlakova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
02.05.18 1. runda | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Manon Leonard | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
16.04.18 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-6, - Dagmar Dudlakova - krecz | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
09.03.18 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |