MECZ
08.02.18 | 2. runda | Timea Jaruskova | Anastasia Zarycka | 6-4, 6-2 | Trnava | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Timea Jaruskova | Anastasia Zarycka | |
1. podanie % | 44/62 (71%) | 48/58 (83%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/44 (64%) | 27/48 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/18 (44%) | 3/10 (30%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/58 (48%) | 26/62 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/120 (53%) | 56/120 (47%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Timea Jaruskova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Timea Jaruskova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
3-1 | Anastasia Zarycka | |
0-0, A-40[BP] | ||
4-1 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timea Jaruskova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Timea Jaruskova | 5-4 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Timea Jaruskova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Timea Jaruskova | 1-0 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Timea Jaruskova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Timea Jaruskova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Timea Jaruskova vs. Anastasia Zarycka - Wzajemne mecze
08.02.18 | 2. runda | Timea Jaruskova | Anastasia Zarycka | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Trnava | halowa |
08.05.17 | 2. runda klasyf. | Anastasia Zarycka | Timea Jaruskova | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Dunakeszi | ceglana |
Timea Jaruskova form & Anastasia Zarycka form
Timea Jaruskova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.12.22 1. runda | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Anastasia Zarycka - ostatnie mecze
W25 Koksijde - ceglana | ||||
10.08.21 1. runda | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyiv - ceglana | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Chloe Paquet | 6-73, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
15.06.21 Klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 7-64, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
03.05.21 Klasyf. | vs. Johana Markova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 0-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
02.03.21 Klasyf. | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
28.11.20 Półfinał | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.20 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.20 2. runda | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.20 1. runda | vs. Alexandra Eala | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
20.11.20 Ćwierćfinał | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.20 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.11.20 1. runda | vs. Gabriela Ce | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.20 Klasyf. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
06.11.20 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.20 2. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.11.20 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
30.10.20 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
29.10.20 2. runda | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.20 Klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-75, 10-7 | szczegóły meczu |