MECZ
23.05.07 | 1. runda klasyf. | Timea Bacsinszky | Marta Domachowska | 6-3, 6-2 | Paris | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Timea Bacsinszky | Marta Domachowska | |
1. podanie % | 37/57 (65%) | 30/62 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/37 (65%) | 19/30 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/20 (60%) | 10/32 (31%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/62 (53%) | 21/57 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/119 (58%) | 50/119 (42%) |
Double foul | 0 | 9 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Timea Bacsinszky vs. Marta Domachowska - Wzajemne mecze
23.05.07 | 1. runda klasyf. | Timea Bacsinszky | Marta Domachowska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Paris | ceglana |
Timea Bacsinszky form & Marta Domachowska form
Timea Bacsinszky - ostatnie mecze
Seoul - twarda | ||||
16.09.19 1. runda | vs. Kristie Ahn | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.19 1. runda | vs. Caty McNally | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Jil Teichmann | 2-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Kurumi Nara | 4-6, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Sloane Stephens | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
21.06.19 1. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
07.06.19 Ćwierćfinał | vs. Tamara Zidansek | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.19 2. runda | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.06.19 1. runda | vs. Anna Tatishvili | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda klasyf. | vs. Kurumi Nara | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda klasyf. | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
11.05.19 Półfinał | vs. Christina Mchale | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.05.19 Ćwierćfinał | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.19 2. runda | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda | vs. Anna Kalinskaya | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
01.05.19 2. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Johanna Larsson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - halowa | ||||
21.04.19 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.04.19 | vs. Sloane Stephens | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lugano - ceglana | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Svetlana Kuznetsova | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.19 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.19 Klasyf. | vs. Caty McNally | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
28.02.19 3. runda | vs. Francesca Di Lorenzo | 6-1, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.02.19 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda | vs. Cori Gauff | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
29.01.19 1. runda | vs. Donna Vekic | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.19 3. runda | vs. Garbine Muguruza | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.19 2. runda | vs. Natalia Vikhlyantseva | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.01.19 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Marta Domachowska - ostatnie mecze
Grenoble - halowa | ||||
02.02.15 1. runda klasyf. | vs. Sofie Oyen | 7-64, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kaarst - dywanowa | ||||
19.01.15 1. runda klasyf. | vs. Elena Van Der Sypt | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
30.03.14 2. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.03.14 1. runda klasyf. | vs. Camila Fuentes | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
15.02.14 1. runda klasyf. | vs. Camila Giorgi | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
08.02.14 1. runda klasyf. | vs. Nadezda Petrova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Captiva Island - twarda | ||||
04.11.13 1. runda | vs. Elitsa Kostova | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Toronto - halowa | ||||
28.10.13 1. runda | vs. Melanie Oudin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Saguenay - halowa | ||||
21.10.13 1. runda | vs. Maria Sanchez | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.13 2. runda | vs. Marie Leduc | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.10.13 Ćwierćfinał | vs. Ons Jabeur | 6-74, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Joue Les - halowa | ||||
07.10.13 2. runda klasyf. | vs. Paula Cristina Goncalves | 6-2, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.10.13 Klasyf. | vs. Oceane Dodin | Oceane Dodin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
07.10.13 1. runda | vs. Estrella Cabeza-Candela | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.10.13 Ćwierćfinał | vs. Magda Linette | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.13 2. runda | vs. Viktorija Golubic | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.10.13 1. runda klasyf. | vs. Julie Razafindranaly | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Clermont Ferrand - halowa | ||||
23.09.13 1. runda | vs. Elitsa Kostova | 6-715, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.09.13 2. runda | vs. Michaella Krajicek | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
27.05.13 1. runda | vs. Cindy Burger | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
21.05.13 1. runda | vs. Shelby Rogers | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.05.13 Klasyf. | vs. Carolin Daniels | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.05.13 2. runda klasyf. | vs. Arantxa Parra-Santonja | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.05.13 1. runda klasyf. | vs. Constance Sibille | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fes - ceglana | ||||
20.04.13 1. runda klasyf. | vs. Estrella Cabeza-Candela | 7-61, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Katowice - ceglana | ||||
08.04.13 1. runda | vs. Annika Beck | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tallinn - halowa | ||||
25.03.13 2. runda | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.13 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Bath - halowa | ||||
11.03.13 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kuala Lumpur - twarda | ||||
25.02.13 1. runda klasyf. | vs. Erika Sema | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |