INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Timea Bacsinszky vs. Iryna Bremond - Wzajemne mecze
03.09.07 | 1. runda | Timea Bacsinszky | Iryna Bremond | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Denain | ceglana |
Timea Bacsinszky form & Iryna Bremond form
Timea Bacsinszky - ostatnie mecze
Seoul - twarda | ||||
16.09.19 1. runda | vs. Kristie Ahn | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.19 1. runda | vs. Caty McNally | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Jil Teichmann | 2-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Kurumi Nara | 4-6, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Sloane Stephens | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
21.06.19 1. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
07.06.19 Ćwierćfinał | vs. Tamara Zidansek | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.19 2. runda | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.06.19 1. runda | vs. Anna Tatishvili | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda klasyf. | vs. Kurumi Nara | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda klasyf. | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
11.05.19 Półfinał | vs. Christina Mchale | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.05.19 Ćwierćfinał | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.19 2. runda | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda | vs. Anna Kalinskaya | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
01.05.19 2. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Johanna Larsson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - halowa | ||||
21.04.19 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.04.19 | vs. Sloane Stephens | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lugano - ceglana | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Svetlana Kuznetsova | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.19 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.19 Klasyf. | vs. Caty McNally | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
28.02.19 3. runda | vs. Francesca Di Lorenzo | 6-1, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.02.19 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda | vs. Cori Gauff | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
29.01.19 1. runda | vs. Donna Vekic | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.19 3. runda | vs. Garbine Muguruza | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.19 2. runda | vs. Natalia Vikhlyantseva | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.01.19 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Iryna Bremond - ostatnie mecze
Alphen aan - ceglana | ||||
02.09.13 Klasyf. | vs. Janine Hemmes | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.09.13 1. runda | vs. Richel Hogenkamp | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Grenoble - halowa | ||||
04.02.13 Klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.13 1. runda klasyf. | vs. Josepha Adam | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.13 1. runda | vs. Oceane Dodin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.13 2. runda klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Andrezieux Boutheon - halowa | ||||
21.01.13 1. runda klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.13 Klasyf. | vs. Ons Jabeur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
29.10.12 1. runda | vs. Petra Cetkovska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
22.10.12 1. runda klasyf. | vs. Ons Jabeur | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.12 Klasyf. | vs. Madalina Gojnea | 5-7, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.12 2. runda klasyf. | vs. Severine Beltrame | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
15.10.12 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Joue Les - halowa | ||||
08.10.12 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Clermond Ferrand - halowa | ||||
24.09.12 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.12 2. runda | vs. Vesna Dolonc | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mont De - ceglana | ||||
10.09.12 1. runda | vs. Natalia Orlova | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Alphen aan - ceglana | ||||
03.09.12 1. runda | vs. Arantxa Parra-Santonja | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
27.08.12 1. runda | vs. Bernice Van De Velde | 6-78, 5-7 | szczegóły meczu | |
Enschede - ceglana | ||||
20.08.12 2. runda | vs. Jade Schoelink | 6-2, 1-0, Jade Schoelink - krecz | szczegóły meczu | |
20.08.12 Ćwierćfinał | vs. Elyne Boeykens | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.12 1. runda | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
Brcko - ceglana | ||||
13.08.12 2. runda | vs. Dunja Sunkic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.12 Półfinał | vs. Jelena Pandzic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.12 Ćwierćfinał | vs. Teresa Malikova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.12 1. runda | vs. Sofia Araujo | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
16.07.12 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 7-65, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
19.06.12 1. runda klasyf. | vs. Irena Pavlovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
02.07.12 1. runda | vs. Jessica Ginier | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.12 2. runda | vs. Celine Cattaneo | 7-60, 6-3 | szczegóły meczu |