MECZ
23.05.14 | 2. runda klasyf. | Timea Bacsinszky | Arantxa Rus | 6-3, 6-0 | Paris | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Timea Bacsinszky | Arantxa Rus | |
1. podanie % | 23/36 (64%) | 21/47 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/23 (65%) | 9/21 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/13 (69%) | 7/26 (27%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/47 (66%) | 12/36 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/83 (66%) | 28/83 (34%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Timea Bacsinszky vs. Arantxa Rus - Wzajemne mecze
23.05.14 | 2. runda klasyf. | Timea Bacsinszky | Arantxa Rus | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Paris | ceglana |
11.10.10 | Ćwierćfinał | Timea Bacsinszky | Arantxa Rus | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Torhout | halowa |
Timea Bacsinszky form & Arantxa Rus form
Timea Bacsinszky - ostatnie mecze
Seoul - twarda | ||||
16.09.19 1. runda | vs. Kristie Ahn | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.19 1. runda | vs. Caty McNally | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Jil Teichmann | 2-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Kurumi Nara | 4-6, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Sloane Stephens | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
21.06.19 1. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
07.06.19 Ćwierćfinał | vs. Tamara Zidansek | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.19 2. runda | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.06.19 1. runda | vs. Anna Tatishvili | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda klasyf. | vs. Kurumi Nara | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda klasyf. | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
11.05.19 Półfinał | vs. Christina Mchale | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.05.19 Ćwierćfinał | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.19 2. runda | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda | vs. Anna Kalinskaya | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
01.05.19 2. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Johanna Larsson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - halowa | ||||
21.04.19 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.04.19 | vs. Sloane Stephens | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lugano - ceglana | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Svetlana Kuznetsova | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.19 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.19 Klasyf. | vs. Caty McNally | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
28.02.19 3. runda | vs. Francesca Di Lorenzo | 6-1, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.02.19 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda | vs. Cori Gauff | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
29.01.19 1. runda | vs. Donna Vekic | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.19 3. runda | vs. Garbine Muguruza | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.19 2. runda | vs. Natalia Vikhlyantseva | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.01.19 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Arantxa Rus - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Oceane Dodin | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Victoria Azarenka | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Petra Martic | 5-7, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ana Bogdan | 6-3, 6-76, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Alize Cornet | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Greetje Minnen | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Elise Mertens | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Varvara Gracheva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 | vs. Malene Helgo | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Dalma Galfi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-75, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Claire Liu | 6-1, 3-6, 0-3, - Arantxa Rus - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Na-Lae Han | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
01.10.23 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
17.09.23 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Madison Keys | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu |