Timea Babos/Kristina Mladenovic vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 26.10.2018

Timea Babos/Kristina Mladenovic vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 26.10.2018 - WTA Finals - Singapore - porównanie

MECZ

26.10.18ĆwierćfinałTimea Babos/Kristina Mladenovic Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 6-0, 6-2 Singapore Singapore halowa

STATYSTYKA MECZU

Timea Babos/Kristina MladenovicGabriela Dabrowski/Yifan Xu
1. podanie %25/45 (56%)27/42 (64%)
Punkty zdobyte z 1. podania18/25 (72%)11/27 (41%)
Punkty zdobyte z 2. podania12/20 (60%)4/15 (27%)
Zdobyte break-ball6/9 (67%)1/3 (33%)
Punkty zdobyte przez return27/42 (64%)15/45 (33%)
Zdobyte punkty – razem57/87 (66%)30/87 (34%)
Double foul03
Asy12

STATYSTYKA MECZU

1
0-0Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
Timea Babos/Kristina Mladenovic Timea Babos/Kristina Mladenovic serve1-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
2-0Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
Timea Babos/Kristina Mladenovic Timea Babos/Kristina Mladenovic serve3-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40
4-0Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 40-0[BP]
Timea Babos/Kristina Mladenovic Timea Babos/Kristina Mladenovic serve5-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15
6-0
2
0-0Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Timea Babos/Kristina Mladenovic Timea Babos/Kristina Mladenovic serve1-0
0-0, 30-15, 40-15, 40-30
2-0Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A
Timea Babos/Kristina Mladenovic Timea Babos/Kristina Mladenovic serve2-1
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
2-2Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Timea Babos/Kristina Mladenovic Timea Babos/Kristina Mladenovic serve3-2
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
4-2Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Timea Babos/Kristina Mladenovic Timea Babos/Kristina Mladenovic serve5-2
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30
6-2

Timea Babos
Wegry
10.05.93, 26 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Kanada
01.04.92, 27 lat







Gabriela Dabrowski
Kristina Mladenovic
Francja
14.05.93, 26 lat




Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra

Chiny
08.08.88, 31 lat




Yifan Xu
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Timea Babos/Kristina Mladenovic vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu - Wzajemne mecze

26.10.18ĆwierćfinałTimea Babos/Kristina MladenovicGabriela Dabrowski/Yifan Xu6-0, 6-2 szczegóły meczuSingapore Singapore halowa

Timea Babos/Kristina Mladenovic - ostatnie mecze

Australia Melbourne - twarda
31.01.20
Finał
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
29.01.20
Półfinał
vs. Hao-Ching Chan/Latisha Chan7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
28.01.20
Ćwierćfinał
vs. Cori Gauff/Caty McNally6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
27.01.20
3. runda
vs. Viktoria Kuzmova/Aliaksandra Sasnovich7-64, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
25.01.20
2. runda
vs. Ashleigh Barty/Julia Goerges7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
24.01.20
1. runda
vs. Dalila Jakupovic/Raluca Olaru7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
China Shenzhen - halowa
03.11.19
Finał
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
02.11.19
Półfinał
vs. Samantha Stosur/Shuai Zhang1-6, 6-4, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
01.11.19
vs. Elise Mertens/Aryna Sabalenka4-6, 6-2, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
30.10.19
vs. Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
28.10.19
vs. Hao-Ching Chan/Latisha Chan6-2, 5-7, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia Moscow - halowa
18.10.19
Półfinał
vs. Kirsten Flipkens/Bethanie Mattek-Sands4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
16.10.19
Ćwierćfinał
vs. Nadiya Kichenok/Raluca Olaru6-3, 7-68 zwycięstwoszczegóły meczu
14.10.19
1. runda
vs. Vivian Heisen/Yu-Chieh Hsieh7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
China Beijing - twarda
03.10.19
Ćwierćfinał
vs. Shuko Aoyama/Ena Shibahara3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
02.10.19
2. runda
vs. Shuai Peng/Yafan Wang6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
USA New York - twarda
03.09.19
Ćwierćfinał
vs. Victoria Azarenka/Ashleigh Barty6-2, 5-7, 1-6 porażkaszczegóły meczu
02.09.19
3. runda
vs. Anna Kalinskaya/Yulia Putintseva6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
31.08.19
2. runda
vs. Ekaterina Alexandrova/Oksana Kalashnikova6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
30.08.19
1. runda
vs. Jessica Moore/Giuliana Olmos6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom London - trawiasta
12.07.19
Półfinał
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova6-75, 4-6 porażkaszczegóły meczu
09.07.19
Ćwierćfinał
vs. Nicole Melichar/Kveta Peschke2-6, 6-2, 9-7 zwycięstwoszczegóły meczu
08.07.19
3. runda
vs. Alize Cornet/Petra Martic Alize Cornet/Petra Martic/Yifan Xu - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
06.07.19
2. runda
vs. Jennifer Brady/Alison Riske6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
03.07.19
1. runda
vs. Jessica Pegula/Maria Sanchez6-4, 3-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
France Paris - ceglana
09.06.19
Finał
vs. Ying-Ying Duan/Saisai Zheng6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
07.06.19
Półfinał
vs. Elise Mertens/Aryna Sabalenka6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
04.06.19
Ćwierćfinał
vs. Samantha Stosur/Shuai Zhang3-6, 6-1, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
02.06.19
3. runda
vs. Anna-Lena Friedsam/Laura Siegemund4-6, 6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
01.06.19
2. runda
vs. Alize Cornet/Petra Martic7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu

Gabriela Dabrowski/Yifan Xu - ostatnie mecze

China Shenzhen - halowa
31.10.19
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova2-6, 6-4, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
29.10.19
vs. Samantha Stosur/Shuai Zhang6-4, 4-6, 5-10 porażkaszczegóły meczu
27.10.19
vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
China Beijing - twarda
02.10.19
Ćwierćfinał
vs. Karolina Pliskova/Kristyna Pliskova5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
30.09.19
2. runda
vs. Darija Jurak/Maria-Jose Martinez Sanchez6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
China Wuhan - twarda
24.09.19
2. runda
vs. Makoto Ninomiya/Zhaoxuan Yang6-77, 5-7 porażkaszczegóły meczu
USA New York - twarda
04.09.19
Ćwierćfinał
vs. Viktoria Kuzmova/Aliaksandra Sasnovich6-2, 3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
01.09.19
3. runda
vs. Anna-Lena Friedsam/Laura Siegemund6-3, 0-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
31.08.19
2. runda
vs. Kristie Ahn/Christina Mchale4-6, 6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
30.08.19
1. runda
vs. Lidziya Marozava/Katarina Srebotnik7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Cincinnati - twarda
14.08.19
2. runda
vs. Caty McNally/Alison Riske7-65, 4-6, 15-17 porażkaszczegóły meczu
Canada Toronto - twarda
10.08.19
Półfinał
vs. Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
09.08.19
Ćwierćfinał
vs. Timea Babos/Anett Kontaveit6-70, 7-65, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
07.08.19
2. runda
vs. Miyu Kato/Sabrina Santamaria7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom London - trawiasta
14.07.19
Finał
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
12.07.19
Półfinał
vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova6-1, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
10.07.19
Ćwierćfinał
vs. Danielle Rose Collins/Bethanie Mattek-Sands6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
08.07.19
3. runda
vs. Ying-Ying Duan/Saisai Zheng7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
05.07.19
2. runda
vs. Kateryna Kozlova/Arina Rodionova6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
03.07.19
1. runda
vs. Ons Jabeur/Fanny Stollar6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom Eastbourne - trawiasta
23.06.19
1. runda
vs. Simona Halep/Raluca Olaru6-75, 5-7 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Birmingham - trawiasta
17.06.19
1. runda
vs. Qiang Wang/Dayana Yastremska4-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Nottingham - trawiasta
14.06.19
Ćwierćfinał
vs. Ellen Perez/Arina Rodionova3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
13.06.19
1. runda
vs. Caroline Garcia/Shuai Zhang6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
France Paris - ceglana
04.06.19
Ćwierćfinał
vs. Ying-Ying Duan/Saisai Zheng2-6, 7-5, 5-7 porażkaszczegóły meczu
03.06.19
3. runda
vs. Fiona Ferro/Diane Parry6-1, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
01.06.19
2. runda
vs. Xinyun Han/Yafan Wang6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
30.05.19
1. runda
vs. Irina Maria Bara/Dalila Jakupovic6-1, 1-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany Nurnberg - ceglana
25.05.19
Finał
vs. Sharon Fichman/Nicole Melichar4-6, 7-65, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
24.05.19
Półfinał
vs. Raquel Atawo/Katarina Srebotnik6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
<