INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Timea Babos vs. Tereza Smitkova - Wzajemne mecze
27.10.14 | 1. runda | Timea Babos | Tereza Smitkova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Nantes | halowa |
12.05.14 | Ćwierćfinał | Timea Babos | Tereza Smitkova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
14.05.12 | 1. runda | Timea Babos | Tereza Smitkova | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
Timea Babos form & Tereza Smitkova form
Timea Babos - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Talia Gibson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
17.02.24 Klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
10.02.24 Klasyf. | vs. Nao Hibino | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Linda Noskova | 7-5, 6-78, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.12.23 Klasyf. | vs. Talia Gibson | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Heather Watson | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carol Zhao | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Xinxin Yao | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Vera Zvonareva | 7-63, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Miyu Kato | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Pigossi | 2-6, 0-1, - Timea Babos - krecz | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 7-61, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Oceane Dodin | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Julia Stusek | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Fiona Crawley | 2-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Tereza Smitkova - ostatnie mecze
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Nanova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Dominika Salkova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Anna Gabric | 0-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Julia Middendorf | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 7-5, 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Given Roach | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Caroline Romeo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Gergana Topalova | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Kristina Kucova | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Maria Bondarenko | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
12.02.23 Finał | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |