INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Timea Babos vs. Pemra Ozgen - Wzajemne mecze
16.11.21 | 1. runda | Timea Babos | Pemra Ozgen | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Petange | halowa |
07.07.14 | 2. runda | Timea Babos | Pemra Ozgen | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Biarritz | ceglana |
06.05.13 | 2. runda | Timea Babos | Pemra Ozgen | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | Johannesburg | twarda |
Timea Babos form & Pemra Ozgen form
Timea Babos - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Talia Gibson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
17.02.24 Klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
10.02.24 Klasyf. | vs. Nao Hibino | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Linda Noskova | 7-5, 6-78, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.12.23 Klasyf. | vs. Talia Gibson | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Heather Watson | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carol Zhao | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Xinxin Yao | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Vera Zvonareva | 7-63, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Miyu Kato | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Pigossi | 2-6, 0-1, - Timea Babos - krecz | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 7-61, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Oceane Dodin | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Julia Stusek | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Fiona Crawley | 2-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Pemra Ozgen - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-71, 9-11 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Eden Silva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |