MECZ
31.08.16 | 1. runda | Tijana Spasojevic | Tamara Curovic | 6-4, 6-2 | Vrnjacka Banja | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tijana Spasojevic | Tamara Curovic | |
1. podanie % | 43/71 (61%) | 25/49 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/43 (70%) | 16/25 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/28 (43%) | 8/24 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 2/9 (22%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/49 (51%) | 29/71 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/120 (56%) | 53/120 (44%) |
Double foul | 4 | 11 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tijana Spasojevic vs. Tamara Curovic - Wzajemne mecze
31.08.16 | 1. runda | Tijana Spasojevic | Tamara Curovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Vrnjacka Banja | ceglana |
Tijana Spasojevic form & Tamara Curovic form
Tijana Spasojevic - ostatnie mecze
W15 Austin - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Alexa Noel | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lawrence - halowa | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
14.06.18 2. runda | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.06.18 1. runda | vs. Gabriela Duca | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.06.18 2. runda | vs. Silvia Njiric | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.06.18 1. runda | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.18 Klasyf. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Emilija Kojcic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
23.01.18 1. runda | vs. Oliwia Szymczuch | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.01.18 1. runda | vs. Nadia Echeverria Alam | 7-64, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.18 Klasyf. | vs. Celine Fritsch | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.10.17 Ćwierćfinał | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.17 2. runda | vs. Julia Stamatova | 6-71, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.17 1. runda | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.10.17 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
03.10.17 1. runda | vs. Alexa Pirok | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.09.17 1. runda | vs. Victoria Bosio | 2-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
07.09.17 2. runda | vs. Ines Murta | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.17 1. runda | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
22.08.17 1. runda | vs. Oana Gavrila | 6-1, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
11.08.17 Ćwierćfinał | vs. Dana Kremer | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.08.17 2. runda | vs. Nevena Georgieva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.17 1. runda | vs. Joanna Carswell | 6-4, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
12.07.17 1. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 2-4, - Tijana Spasojevic - krecz | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
08.07.17 Półfinał | vs. Despina Papamichail | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.07.17 Ćwierćfinał | vs. Karolina Novotna (1997) | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.07.17 2. runda | vs. Anna Makhorkina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.07.17 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Tamara Curovic - ostatnie mecze
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu |