MECZ
18.06.18 | 1. runda | Tessah Andrianjafitrimo | Ying Zhang | 6-3, 6-2 | Hong Kong | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Tessah Andrianjafitrimo | Ying Zhang | |
1. podanie % | 24/46 (52%) | 30/56 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/24 (79%) | 11/30 (37%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/22 (32%) | 10/26 (38%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/56 (63%) | 20/46 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Double foul | 5 | 2 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tessah Andrianjafitrimo vs. Ying Zhang - Wzajemne mecze
18.06.18 | 1. runda | Tessah Andrianjafitrimo | Ying Zhang | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Hong Kong | twarda |
Tessah Andrianjafitrimo form & Ying Zhang form
Tessah Andrianjafitrimo - ostatnie mecze
W40 Quinta - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Joelle Steur | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 Klasyf. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Ipek Oz | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Adriana Reami | 4-6, 1-4, - Tessah Andrianjafitrimo - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
18.05.23 Ćwierćfinał | vs. Lara Salden | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Jana Vanik | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda | vs. Mavie Osterreicher | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Eden Silva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Ying Zhang - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Naho Sato | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Hana Matsumura | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 0-1, - Ying Zhang - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Xinxin Yao | 6-3, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Chengyiyi Yuan | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Eunchae Kim | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
17.12.23 Klasyf. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Lunda Kumhom | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Kyna Decruy | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.12.23 Klasyf. | vs. Aishi Das | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Shiyu Ye | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Yue Yuan | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Yidi Yang | 2-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Xiaowei Li | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Peiyao Zhang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Zongyu Li | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Jiale Zhang | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Shenzhen - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yilin Zheng | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Shuchi Chen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Le Yi Liu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nagomi Higashitani | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu |