MECZ
14.08.19 | 1. runda | Tessah Andrianjafitrimo | Daria Lodikova | 6-4, 6-1 | W25+H Leipzig | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tessah Andrianjafitrimo | Daria Lodikova | |
1. podanie % | 44/58 (76%) | 54/70 (77%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/44 (64%) | 24/54 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/14 (21%) | 5/16 (31%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/70 (59%) | 27/58 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/128 (56%) | 56/128 (44%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-1 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 2-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40 | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 5-4 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Daria Lodikova | |
0-0 | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Daria Lodikova | |
0-0 | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 4-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Daria Lodikova | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tessah Andrianjafitrimo vs. Daria Lodikova - Wzajemne mecze
14.08.19 | 1. runda | Tessah Andrianjafitrimo | Daria Lodikova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W25+H Leipzig | ceglana |
Tessah Andrianjafitrimo form & Daria Lodikova form
Tessah Andrianjafitrimo - ostatnie mecze
W50+H Calvi - twarda | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Joelle Steur | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 Klasyf. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Ipek Oz | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Adriana Reami | 4-6, 1-4, - Tessah Andrianjafitrimo - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
18.05.23 Ćwierćfinał | vs. Lara Salden | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Jana Vanik | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda | vs. Mavie Osterreicher | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Eden Silva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |
Daria Lodikova - ostatnie mecze
W75 Florianopolis - ceglana | ||||
03.04.24 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Maria Mateas | 3-1, Maria Mateas - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Sao - ceglana | ||||
30.03.24 Ćwierćfinał | vs. Julieta Estable | 6-1, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.03.24 Półfinał | vs. Maria Kozyreva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.03.24 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Ava Markham | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Sara Daavettila | 2-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
25.01.24 3. runda | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Alice Rame | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Lauren Proctor | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Anna Danilina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Mia Horvit | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 4-3, Anastasia Kovaleva - krecz | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |