MECZ
24.08.18 | Półfinał | Tess Sugnaux | Mira Antonitsch | 5-1, - krecz | Caslano | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tess Sugnaux | Mira Antonitsch | |
1. podanie % | 6/16 (38%) | 5/13 (38%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 6/6 (100%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/10 (60%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 8/13 (62%) | 4/16 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 20/29 (69%) | 9/29 (31%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tess Sugnaux | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tess Sugnaux | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tess Sugnaux | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Mira Antonitsch | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tess Sugnaux vs. Mira Antonitsch - Wzajemne mecze
24.08.18 | Półfinał | Tess Sugnaux | Mira Antonitsch | 5-1, Mira Antonitsch - krecz | szczegóły meczu | Caslano | ceglana |
21.09.15 | 1. runda | Tess Sugnaux | Mira Antonitsch | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
14.09.15 | 2. runda | Tess Sugnaux | Mira Antonitsch | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Tess Sugnaux form & Mira Antonitsch form
Tess Sugnaux - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Matylda Burylo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Anna Petkovic | 5-7, 6-0, 10-0 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Han Shi | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Julia Adams | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Yasmine Wagner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Samira De Stefano | 3-0, Samira De Stefano - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Angelica Raggi | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 7-63, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.12.23 Ćwierćfinał | vs. Selina Dal | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.12.23 2. runda | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Maya Drozd | 2-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Mariam Atia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Mira Antonitsch - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
29.11.22 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | - Mira Antonitsch - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
17.06.22 2. runda | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.06.22 1. runda | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jenny Duerst | - Mira Antonitsch - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
07.11.20 1. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.10.20 1. runda | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
15.09.20 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | - Mira Antonitsch - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
08.09.20 1. runda klasyf. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.20 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Trieste - ceglana | ||||
02.09.20 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cordenons - ceglana | ||||
29.08.20 Finał | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.08.20 Półfinał | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.20 Ćwierćfinał | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.08.20 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.20 Klasyf. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.07.20 1. runda | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.06.20 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu |