MECZ
18.02.18 | 1. runda klasyf. | Tess Sugnaux | Lisa Matviyenko | 6-4, 6-3 | Altenkirchen | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tess Sugnaux vs. Lisa Matviyenko - Wzajemne mecze
18.02.18 | 1. runda klasyf. | Tess Sugnaux | Lisa Matviyenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Altenkirchen | dywanowa |
Tess Sugnaux form & Lisa Matviyenko form
Tess Sugnaux - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Matylda Burylo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Anna Petkovic | 5-7, 6-0, 10-0 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Han Shi | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Julia Adams | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Yasmine Wagner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Samira De Stefano | 3-0, Samira De Stefano - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Angelica Raggi | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 7-63, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.12.23 Ćwierćfinał | vs. Selina Dal | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.12.23 2. runda | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Maya Drozd | 2-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Mariam Atia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Lisa Matviyenko - ostatnie mecze
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Emily Welker | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Julia Middendorf | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Anna Zaja | 6-77, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.06.20 1. runda | vs. Eva Lys | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Iva Primorac | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Gabriela Duca | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Eva Lys | 2-6, - Lisa Matviyenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 7-63, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Eleonora Molinaro | 7-61, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Anna Siskova | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Betina Stummer | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Olga Danilovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Adelina Krueger | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Magali Kempen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 0-2, - Lisa Matviyenko - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Marina Yudanov | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Melanie Stokke | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu |