MECZ
05.08.20 | 1. runda | Tess Sugnaux | Lea Tholey | 7-5, 6-1 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Tess Sugnaux | 0-0 | |
0-1 | Lea Tholey | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-40 | ||
Tess Sugnaux | 0-2 | |
0-0, 0-30 | ||
0-3 | Lea Tholey | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Tess Sugnaux | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Lea Tholey | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Tess Sugnaux | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-5 | Lea Tholey | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tess Sugnaux | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
4-5 | Lea Tholey | |
0-0, 30-0 | ||
Tess Sugnaux | 5-5 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
6-5 | Lea Tholey | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30 | ||
7-5 |
2 | ||
Tess Sugnaux | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
0-1 | Lea Tholey | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Tess Sugnaux | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Lea Tholey | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tess Sugnaux | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Lea Tholey | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Tess Sugnaux | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tess Sugnaux vs. Lea Tholey - Wzajemne mecze
05.08.20 | 1. runda | Tess Sugnaux | Lea Tholey | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
15.09.18 | 1. runda klasyf. | Tess Sugnaux | Lea Tholey | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Saint Malo | ceglana |
Tess Sugnaux form & Lea Tholey form
Tess Sugnaux - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Matylda Burylo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Anna Petkovic | 5-7, 6-0, 10-0 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Han Shi | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Julia Adams | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Yasmine Wagner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Samira De Stefano | 3-0, Samira De Stefano - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Angelica Raggi | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 7-63, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.12.23 Ćwierćfinał | vs. Selina Dal | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.12.23 2. runda | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Maya Drozd | 2-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Mariam Atia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Lea Tholey - ostatnie mecze
W15 Duffel - ceglana | ||||
20.08.22 Półfinał | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Amelie Van Impe | 6-2, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Berta Bonardi | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Lea Ribourdouille | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Maya Bordereau | 2-3, - Lea Tholey - krecz | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Agnese Zapelli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.22 Klasyf. | vs. Alice Rame | 5-7, 7-62, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Oceane Babel | 2-6, 7-65, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Galdano | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.06.22 Klasyf. | vs. Jade Bornay | 4-6, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
14.06.22 Klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
06.06.22 1. runda klasyf. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Marrakech - ceglana | ||||
23.03.22 1. runda | vs. Melania Delai | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.22 Klasyf. | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Marrakech - ceglana | ||||
17.03.22 2. runda | vs. Mirra Andreeva | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.22 1. runda | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.22 Klasyf. | vs. Mia Mack | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.03.22 2. runda klasyf. | vs. Elisa Patta | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Audrey Albie | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 1-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Karman Kaur Thandi | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
04.10.21 Klasyf. | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
16.09.21 Ćwierćfinał | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-77, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.09.21 2. runda | vs. Jenifer Anger | 6-72, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.09.21 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - ceglana | ||||
06.09.21 Klasyf. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |