MECZ
07.10.18 | 1. runda klasyf. | Tereza Smitkova | Olga Danilovic | 6-3, 1-6, 6-1 | Linz | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Tereza Smitkova | Olga Danilovic | |
1. podanie % | 40/77 (52%) | 42/73 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/40 (73%) | 28/42 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/37 (51%) | 14/31 (45%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/73 (42%) | 29/77 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 79/150 (53%) | 71/150 (47%) |
Double foul | 5 | 3 |
Asy | 6 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tereza Smitkova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tereza Smitkova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tereza Smitkova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Olga Danilovic | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tereza Smitkova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Tereza Smitkova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tereza Smitkova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tereza Smitkova | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-5 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tereza Smitkova | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tereza Smitkova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tereza Smitkova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tereza Smitkova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
5-1 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tereza Smitkova vs. Olga Danilovic - Wzajemne mecze
07.10.18 | 1. runda klasyf. | Tereza Smitkova | Olga Danilovic | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | Linz | halowa |
Tereza Smitkova form & Olga Danilovic form
Tereza Smitkova - ostatnie mecze
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Nanova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Dominika Salkova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Anna Gabric | 0-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Julia Middendorf | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 7-5, 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Given Roach | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Caroline Romeo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Gergana Topalova | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Kristina Kucova | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Maria Bondarenko | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
12.02.23 Finał | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Olga Danilovic - ostatnie mecze
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
15.07.23 Finał | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Półfinał | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.07.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 2. runda | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
24.06.23 Półfinał | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
03.06.23 3. runda | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.23 Klasyf. | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
21.05.23 Finał | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.23 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |