MECZ
26.06.20 | 1. runda | Tereza Smitkova | Anastasia Detiuc | 6-1, 6-3 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-0 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Tereza Smitkova | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-0 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Tereza Smitkova | 5-0 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Tereza Smitkova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-0 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-30, 0-40, 30-40, 40-A | ||
Tereza Smitkova | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
2-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
3-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-2 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Tereza Smitkova | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Anastasia Detiuc | |
Tereza Smitkova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tereza Smitkova vs. Anastasia Detiuc - Wzajemne mecze
26.06.20 | 1. runda | Tereza Smitkova | Anastasia Detiuc | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Tereza Smitkova form & Anastasia Detiuc form
Tereza Smitkova - ostatnie mecze
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Nanova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Dominika Salkova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Anna Gabric | 0-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Julia Middendorf | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 7-5, 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Given Roach | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Caroline Romeo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Gergana Topalova | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Kristina Kucova | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Maria Bondarenko | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
12.02.23 Finał | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Anastasia Detiuc - ostatnie mecze
Nanchang - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
03.05.22 1. runda | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
01.05.22 Klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
19.04.22 Klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
24.01.22 2. runda klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.22 Klasyf. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - krecz | szczegóły meczu | |
14.09.21 Klasyf. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | szczegóły meczu | |
09.08.21 Klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
06.07.21 Klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.21 3. runda | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.06.21 2. runda | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu |