MECZ
05.09.18 | 1. runda | Tereza Mrdeza | Dalma Galfi | 6-3, 6-1 | Zagreb | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tereza Mrdeza | Dalma Galfi | |
1. podanie % | 31/46 (67%) | 24/46 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/31 (77%) | 13/24 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/15 (60%) | 8/22 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/46 (54%) | 13/46 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Dalma Galfi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Tereza Mrdeza | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-1 | Dalma Galfi | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
3-1 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Tereza Mrdeza | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 0-1 | |
0-0, 40-15 | ||
Tereza Mrdeza | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tereza Mrdeza vs. Dalma Galfi - Wzajemne mecze
25.01.20 | Półfinał | Tereza Mrdeza | Dalma Galfi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Vero | ceglana |
05.09.18 | 1. runda | Tereza Mrdeza | Dalma Galfi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Zagreb | ceglana |
Tereza Mrdeza form & Dalma Galfi form
Tereza Mrdeza - ostatnie mecze
W25 Monastir - twarda | ||||
24.01.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
30.03.22 2. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.03.22 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Le - ceglana | ||||
23.03.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
04.03.22 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.03.22 2. runda | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.22 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
24.02.22 2. runda | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.02.22 1. runda | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
09.02.22 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
03.02.22 2. runda | vs. Irina Fetecau | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.02.22 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
29.01.22 Półfinał | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.01.22 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.01.22 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.01.22 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Traralgon - twarda | ||||
07.01.22 Ćwierćfinał | vs. Sachia Vickery | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.22 2. runda | vs. Xiyu Wang | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.01.22 1. runda | vs. Roisin Gilheany | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.01.22 Klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80+H Les - twarda | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Darya Astakhova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife - twarda | ||||
16.10.21 1. runda klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Wiesbaden - ceglana | ||||
21.09.21 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portoroz - twarda | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.21 Klasyf. | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Karlsruhe - ceglana | ||||
09.09.21 2. runda | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.21 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
07.09.21 Klasyf. | vs. Eva Lys | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Dalma Galfi - ostatnie mecze
Charleston - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Mai Hontama | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.24 Klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sofya Lansere | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sofya Lansere | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Sara Errani | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Alize Cornet | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Kaia Kanepi | 6-77, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Clara Burel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |