Słowenia
08.04.98, 25 lat
08.04.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Sasa Klanecek vs. Tereza Mihalikova - Wzajemne mecze
29.06.17 | 2. runda | Tereza Mihalikova | Sasa Klanecek | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Sasa Klanecek form & Tereza Mihalikova form
Sasa Klanecek - ostatnie mecze
Maribor - ceglana | ||||
14.06.18 2. runda | vs. Pia Konig | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.06.18 1. runda | vs. Noka Juric | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
12.07.17 1. runda | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.07.17 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.06.17 2. runda | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.17 1. runda | vs. Sri Peddi Reddy | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
14.06.17 1. runda | vs. Karoline Kurz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
16.03.17 2. runda | vs. Dia Evtimova | 6-71, 0-3, - Sasa Klanecek - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.17 1. runda | vs. Andreea Ghitescu | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Oyku Sarli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.03.17 Klasyf. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.03.17 2. runda | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.17 1. runda | vs. Dana Kremer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
15.02.17 1. runda | vs. Ioana Diana Pietroiu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.17 2. runda klasyf. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 1-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.17 Klasyf. | vs. Sandra Ortevall | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
08.02.17 1. runda | vs. Polina Golubovskaya | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.17 Klasyf. | vs. Akiko Okuda | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.17 2. runda klasyf. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 4-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
08.11.16 1. runda | vs. Phillis Vanenburg | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
02.11.16 1. runda | vs. Andreea Ghitescu | 3-3, - Sasa Klanecek - krecz | szczegóły meczu | |
31.10.16 2. runda klasyf. | vs. Dominique Wahl | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.16 Klasyf. | vs. Evgenia Kokkinaki | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
26.10.16 2. runda | vs. Ioana Diana Pietroiu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.16 1. runda | vs. Martina Pratesi | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
02.09.16 Ćwierćfinał | vs. Alice Balducci | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.09.16 2. runda | vs. Eva Zagorac | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.16 1. runda | vs. Ena Kajevic | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Poertschach - ceglana | ||||
24.08.16 1. runda | vs. Karoline Kurz | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Tereza Mihalikova - ostatnie mecze
Nanchang - twarda | ||||
15.10.23 Klasyf. | vs. Yexin Ma | 7-5, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
22.10.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 7-63, 5-7, 0-0, - Tereza Mihalikova - krecz | szczegóły meczu | |
Granby - twarda | ||||
20.08.22 1. runda klasyf. | vs. Kayla Cross | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
02.04.22 1. runda klasyf. | vs. Francesca Di Lorenzo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Arcadia - twarda | ||||
01.03.22 Klasyf. | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 6-0, 4-10 | szczegóły meczu | |
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
09.02.22 1. runda | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Himari Sato | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
24.01.22 2. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 7-64, 0-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Kaia Kruus | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-0, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Katie Codd | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Erica Oosterhout | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Chanelle Van Nguyen | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda | vs. Molly Helgesson | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 7-63, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.08.21 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.21 2. runda klasyf. | vs. Ivana Kopsova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 2. runda klasyf. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 Klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 7-5, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.21 Półfinał | vs. Romana Cisovska | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Lulu Sun | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |