MECZ
07.11.17 | 1. runda | Tereza Mihalikova | Prerna Bhambri | 6-1, 6-2 | Pune | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Tereza Mihalikova | Prerna Bhambri | |
1. podanie % | 25/44 (57%) | 19/44 (43%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/25 (84%) | 12/19 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/19 (63%) | 8/25 (32%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/44 (55%) | 11/44 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy | 5 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tereza Mihalikova vs. Prerna Bhambri - Wzajemne mecze
08.03.18 | Ćwierćfinał | Tereza Mihalikova | Prerna Bhambri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Bhopal | twarda |
07.11.17 | 1. runda | Tereza Mihalikova | Prerna Bhambri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Pune | twarda |
01.04.16 | Półfinał | Tereza Mihalikova | Prerna Bhambri | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Manama | twarda |
Tereza Mihalikova form & Prerna Bhambri form
Tereza Mihalikova - ostatnie mecze
Nanchang - twarda | ||||
15.10.23 Klasyf. | vs. Yexin Ma | 7-5, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
22.10.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 7-63, 5-7, 0-0, - Tereza Mihalikova - krecz | szczegóły meczu | |
Granby - twarda | ||||
20.08.22 1. runda klasyf. | vs. Kayla Cross | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
02.04.22 1. runda klasyf. | vs. Francesca Di Lorenzo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Arcadia - twarda | ||||
01.03.22 Klasyf. | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 6-0, 4-10 | szczegóły meczu | |
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
09.02.22 1. runda | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Himari Sato | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
24.01.22 2. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 7-64, 0-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Kaia Kruus | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-0, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Katie Codd | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Erica Oosterhout | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Chanelle Van Nguyen | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda | vs. Molly Helgesson | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 7-63, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.08.21 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.21 2. runda klasyf. | vs. Ivana Kopsova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 2. runda klasyf. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 Klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 7-5, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.21 Półfinał | vs. Romana Cisovska | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Lulu Sun | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Prerna Bhambri - ostatnie mecze
W25 Dubai - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ji-Hee Choi | 6-2, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 New - twarda | ||||
04.03.21 2. runda | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.03.21 1. runda | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Jodhpur - twarda | ||||
17.02.20 Klasyf. | vs. Sri Peddi Reddy | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Gwalior - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Muzaffarnagar - trawiasta | ||||
14.11.18 2. runda | vs. Nastja Kolar | 6-4, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Alexandra Riley | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
07.09.18 Półfinał | vs. Hua-Chen Lee | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.18 Ćwierćfinał | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.18 2. runda | vs. Riya Bhatia | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
27.08.18 1. runda | vs. Watsachol Sawatdee | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
11.07.18 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 1. runda | vs. Venia Yeung | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Gwalior - twarda | ||||
11.03.18 Klasyf. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Moulika Ram | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bhopal - twarda | ||||
08.03.18 Ćwierćfinał | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.03.18 2. runda | vs. Nudnida Luangnam | 5-7, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.18 1. runda | vs. Shweta Rana | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indore - twarda | ||||
27.11.17 1. runda | vs. Bhuvana Kalva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Shreya Tatavarthy | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Sara Yadav | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Colombo - ceglana | ||||
17.10.17 1. runda | vs. Josephine Boualem | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Colombo - ceglana | ||||
16.10.17 Finał | vs. Yexin Ma | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 Półfinał | vs. Rishika Sunkara | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.17 2. runda | vs. Zeel Desai | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.17 Ćwierćfinał | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
12.10.17 1. runda | vs. Josephine Boualem | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |