MECZ
12.08.19 | 1. runda klasyf. | Tereza Mihalikova | Anna Gabric | 7-5, 2-6, 10-8 | W25+H Las | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tereza Mihalikova vs. Anna Gabric - Wzajemne mecze
12.08.19 | 1. runda klasyf. | Tereza Mihalikova | Anna Gabric | 7-5, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | W25+H Las | ceglana |
Tereza Mihalikova form & Anna Gabric form
Tereza Mihalikova - ostatnie mecze
Nanchang - twarda | ||||
15.10.23 Klasyf. | vs. Yexin Ma | 7-5, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
22.10.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 7-63, 5-7, 0-0, - Tereza Mihalikova - krecz | szczegóły meczu | |
Granby - twarda | ||||
20.08.22 1. runda klasyf. | vs. Kayla Cross | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
02.04.22 1. runda klasyf. | vs. Francesca Di Lorenzo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Arcadia - twarda | ||||
01.03.22 Klasyf. | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 6-0, 4-10 | szczegóły meczu | |
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
09.02.22 1. runda | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Himari Sato | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
24.01.22 2. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 7-64, 0-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Kaia Kruus | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-0, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Katie Codd | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Erica Oosterhout | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Chanelle Van Nguyen | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda | vs. Molly Helgesson | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 7-63, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.08.21 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.21 2. runda klasyf. | vs. Ivana Kopsova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.21 2. runda klasyf. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 Klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 7-5, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.21 Półfinał | vs. Romana Cisovska | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Lulu Sun | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Anna Gabric - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - krecz | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |