INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ines Murta vs. Tereza Martincova - Wzajemne mecze
09.10.18 | 1. runda | Tereza Martincova | Ines Murta | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Obidos | dywanowa |
Ines Murta form & Tereza Martincova form
Ines Murta - ostatnie mecze
W15 Melilla - ceglana | ||||
17.12.23 Finał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - krecz | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.02.23 Finał | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.23 Półfinał | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.23 Finał | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.02.23 Półfinał | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.02.23 Ćwierćfinał | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.02.23 2. runda | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu |
Tereza Martincova - ostatnie mecze
W75 Ricany - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Tereza Valentova | - Tereza Martincova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Celine Naef | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Sloane Stephens | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 Klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Tereza Martincova - krecz | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Rebecca Peterson | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Barbora Palicova | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ann Li | 7-64, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 7-63, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 Klasyf. | vs. Carole Monnet | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
10.08.23 Ćwierćfinał | vs. Dayana Yastremska | 7-63, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Barbora Palicova | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Nao Hibino | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Yue Yuan | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
26.07.23 2. runda | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Shuai Zhang | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
15.07.23 Półfinał | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 0-1, - Tereza Martincova - krecz | szczegóły meczu |