MECZ
21.10.13 | 1. runda klasyf. | Teodora Mircic | Liga Dekmeijere | 6-0, 6-1 | Poitiers | halowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Teodora Mircic vs. Liga Dekmeijere - Wzajemne mecze
21.10.13 | 1. runda klasyf. | Teodora Mircic | Liga Dekmeijere | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Poitiers | halowa |
Teodora Mircic form & Liga Dekmeijere form
Teodora Mircic - ostatnie mecze
Prague - ceglana | ||||
12.05.14 1. runda klasyf. | vs. Karin Morgosova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.05.14 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Pervak | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
19.04.14 1. runda klasyf. | vs. Alize Lim | 6-1, 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.02.14 1. runda | vs. Hikari Yamamoto (1995) | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.14 2. runda | vs. Nicoleta Dascalu | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Daytona Beach - ceglana | ||||
20.01.14 2. runda | vs. Allie Kiick | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.01.14 1. runda | vs. Samantha Crawford | 7-5, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
Port St. - ceglana | ||||
13.01.14 2. runda klasyf. | vs. Deborah Suarez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.01.14 2. runda | vs. Jan Abaza | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.01.14 Klasyf. | vs. Jacqueline Cako | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.01.14 Ćwierćfinał | vs. Irina Khromacheva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.01.14 Półfinał | vs. Francoise Abanda | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.01.14 1. runda klasyf. | vs. Natalie Pluskota | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
13.01.14 1. runda | vs. Polina Vinogradova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vero Beach - ceglana | ||||
06.01.14 2. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.01.14 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 6-2, 1-10 | szczegóły meczu | |
06.01.14 Klasyf. | vs. Josephine Kuhlman | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.01.14 1. runda | vs. Mallory Cecil | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.01.14 1. runda klasyf. | vs. Samantha Powers | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Equeurdreville - halowa | ||||
04.11.13 1. runda | vs. Jade Windley | 6-0, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
28.10.13 2. runda klasyf. | vs. Carolina Pillot | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.10.13 1. runda | vs. Michaella Krajicek | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
28.10.13 Klasyf. | vs. Natalia Orlova | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
21.10.13 2. runda klasyf. | vs. Richel Hogenkamp | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.10.13 Klasyf. | vs. Daniela Seguel | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.13 1. runda klasyf. | vs. Liga Dekmeijere | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.13 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
14.10.13 1. runda klasyf. | vs. Karen Barritza | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.10.13 2. runda klasyf. | vs. Mia Eklund | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.10.13 Klasyf. | vs. Kinnie Laisne | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Liga Dekmeijere - ostatnie mecze
W25 Austin - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Savanna Ly | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Florentine Dekkers | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Zyryanova | 0-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Patsy Daughters | 5-7, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
16.05.23 Klasyf. | vs. Maria Kononova | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Kelly Williford | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Zephyrhills - ceglana | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Osuigwe | 6-2, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Summer Eisch | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Spring - twarda | ||||
28.02.23 Klasyf. | vs. Tatum Evans | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Carmen Fernanda Elorrieta Flores | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Macon - twarda | ||||
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Mary Lewis | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Lexington Reed | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Dallas - twarda | ||||
25.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
13.06.22 1. runda klasyf. | vs. Julie Belgraver | 3-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Taylor Nix | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Naples - ceglana | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.22 Klasyf. | vs. Sophie Williams | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
07.03.22 1. runda klasyf. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Arcadia - twarda | ||||
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Giuliana Olmos | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vero - ceglana | ||||
11.01.22 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Rebekkah Gaines | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.10.21 Klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 2-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 1. runda | vs. Gracie Epps | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |