MECZ
28.05.19 | 1. runda | Tena Lukas | Yana Morderger | 6-1, 6-3 | W25 Essen | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tena Lukas | Yana Morderger | |
1. podanie % | 27/48 (56%) | 26/46 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/27 (74%) | 15/26 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/21 (38%) | 3/20 (15%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/46 (61%) | 20/48 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/94 (60%) | 38/94 (40%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Tena Lukas | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Yana Morderger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tena Lukas | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Yana Morderger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tena Lukas | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Yana Morderger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tena Lukas | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Yana Morderger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tena Lukas | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Yana Morderger | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Tena Lukas | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Yana Morderger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tena Lukas | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Yana Morderger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tena Lukas | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Yana Morderger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tena Lukas vs. Yana Morderger - Wzajemne mecze
28.05.19 | 1. runda | Tena Lukas | Yana Morderger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Essen | ceglana |
22.07.18 | 1. runda klasyf. | Tena Lukas | Yana Morderger | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
Tena Lukas form & Yana Morderger form
Tena Lukas - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu |
Yana Morderger - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Oliwia Orlinska | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda | vs. Lisa Zaar | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |