INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tena Lukas vs. Mandy Wagemaker - Wzajemne mecze
14.01.16 | 2. runda | Tena Lukas | Mandy Wagemaker | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Stuttgart Stammheim | halowa |
07.09.15 | 2. runda | Tena Lukas | Mandy Wagemaker | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Alphen aan | ceglana |
Tena Lukas form & Mandy Wagemaker form
Tena Lukas - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu |
Mandy Wagemaker - ostatnie mecze
Alphen aan - ceglana | ||||
07.09.16 2. runda | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.16 1. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
30.08.16 1. runda | vs. Julyette Steur | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
24.08.16 1. runda | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rebecq - ceglana | ||||
02.08.16 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Maaseik - ceglana | ||||
27.07.16 2. runda | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.07.16 1. runda | vs. Catherine Chantraine | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
08.07.16 Ćwierćfinał | vs. Arianne Hartono | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.07.16 2. runda | vs. Zoe Gwen Scandalis | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.07.16 1. runda | vs. Anna Ozerova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Middelburg - ceglana | ||||
30.06.16 2. runda | vs. Richel Hogenkamp | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.16 1. runda | vs. Chayenne Ewijk | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Annick Verhaar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.06.16 Klasyf. | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Breda - ceglana | ||||
25.06.16 Półfinał | vs. Kelly Versteeg | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.06.16 Ćwierćfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.06.16 2. runda | vs. Bibiane Schoofs | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.06.16 1. runda | vs. Luisa Marie Huber | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
14.06.16 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
04.06.16 1. runda klasyf. | vs. Amra Sadikovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Stammheim - halowa | ||||
14.01.16 2. runda | vs. Tena Lukas | 7-5, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.01.16 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
16.11.15 2. runda | vs. Elena Rybakina | 7-63, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.15 1. runda | vs. Vivien Juhaszova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.11.15 Ćwierćfinał | vs. Agnes Bukta | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.15 1. runda | vs. Julyette Steur | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.15 Półfinał | vs. Alisa Kleybanova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.15 2. runda | vs. Anna Bogoslavets | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
21.09.15 2. runda | vs. Karin Kennel | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.09.15 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |