MECZ
06.09.17 | 2. runda | Tena Lukas | Georgia Brescia | 6-2, 6-2 | Balatonboglar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tena Lukas | Georgia Brescia | |
1. podanie % | 24/45 (53%) | 30/49 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/24 (71%) | 11/30 (37%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/21 (57%) | 9/19 (47%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/49 (59%) | 16/45 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Double foul | 3 | 0 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tena Lukas vs. Georgia Brescia - Wzajemne mecze
06.09.17 | 2. runda | Tena Lukas | Georgia Brescia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Balatonboglar | ceglana |
Tena Lukas form & Georgia Brescia form
Tena Lukas - ostatnie mecze
W100 Oeiras - ceglana | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Jana Fett | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.04.24 Klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
17.04.24 2. runda | vs. Bernarda Pera | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.04.24 Klasyf. | vs. Katherine Sebov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Split - ceglana | ||||
03.04.24 2. runda | vs. Rebecca Peterson | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Tara Wurth | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Georgia Brescia - ostatnie mecze
W25 Verbier - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Alice Tubello | 2-4, - Georgia Brescia - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Biella - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Padova - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Stefania Rubini | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Paula Cristina Goncalves | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Rosa Vicens Mas | 2-5, - Georgia Brescia - krecz | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Peres | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
11.05.19 1. runda klasyf. | vs. Andrea Petkovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Chiasso - ceglana | ||||
25.04.19 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
18.02.19 Klasyf. | vs. Martina Colmegna | 3-6, 6-2, 13-15 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
07.02.19 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.19 1. runda | vs. Katy Dunne | 2-1, Katy Dunne - krecz | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Alicia Barnett | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.19 Klasyf. | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
22.01.19 Klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Julienne Goh | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
15.01.19 Klasyf. | vs. Ling Zhang | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.01.19 1. runda klasyf. | vs. Deanne Choo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
07.01.19 1. runda klasyf. | vs. Fatma Al Nabhani | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Irina Ramialison | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Darwin - twarda | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Olivia Rogowska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Mai Minokoshi | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
18.09.18 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bagnatica - ceglana | ||||
27.08.18 1. runda | vs. Marie Benoit | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Despina Papamichail | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Granby - twarda | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu |