INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tena Lukas vs. Elena Bogdan - Wzajemne mecze
12.12.16 | 1. runda klasyf. | Tena Lukas | Elena Bogdan | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Dubai | twarda |
26.01.15 | 2. runda klasyf. | Tena Lukas | Elena Bogdan | 6-71, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Sunrise | ceglana |
Tena Lukas form & Elena Bogdan form
Tena Lukas - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu |
Elena Bogdan - ostatnie mecze
W80+H Les - twarda | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
11.10.21 Klasyf. | vs. Anna Brogan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Toma | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ellie Logotheti | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Tatjana Maria | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.21 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Momoko Kobori | 2-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Bilardo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Saguenay - halowa | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Nina Stadler | 6-4, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
31.01.18 1. runda | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
18.12.17 1. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
12.12.17 1. runda | vs. Olga Doroshina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Cristina Ene | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
29.11.17 2. runda | vs. Estrella Cabeza-Candela | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.11.17 1. runda | vs. Julia Payola | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Polina Leykina | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Catalina Pella | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Giorgia Marchetti | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Elena Cherkasova | Elena Cherkasova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Anita Wagner | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Cristina Ene | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda | vs. Nina Potocnik | 3-5, - Elena Bogdan - krecz | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Alabina Zaganjor | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |