MECZ
14.03.17 | 1. runda | Tayisiya Morderger | Ilona Kremen | 6-4, 7-64 | Gonesse | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tayisiya Morderger | Ilona Kremen | |
1. podanie % | 46/82 (56%) | 55/81 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/46 (59%) | 25/55 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/36 (36%) | 10/26 (38%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 6/12 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/81 (57%) | 42/82 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 86/163 (53%) | 77/163 (47%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tayisiya Morderger vs. Ilona Kremen - Wzajemne mecze
14.03.17 | 1. runda | Tayisiya Morderger | Ilona Kremen | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | Gonesse | ceglana |
Tayisiya Morderger form & Ilona Kremen form
Tayisiya Morderger - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Amarni Banks | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Carmen Corley | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Emmanuelle Salas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maryna Kolb | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Nina Potocnik | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Paula Rumpf | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Schubries | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Victoria Kan | 7-62, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Nina Vargova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
30.07.23 Klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Anika Jaskova | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Ilona Kremen - ostatnie mecze
W25 Minsk - halowa | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Anna Ureke | 6-4, 2-0, Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Ukolova | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Fergana - twarda | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.06.19 1. runda | vs. Setora Normurodova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Essen - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Khimki - halowa | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Manilova | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Andijan - twarda | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ioana Gaspar | 6-1, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
12.04.19 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.04.19 Klasyf. | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
22.01.19 Klasyf. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Lou Adler | 6-1, 6-76, 10-8 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
26.08.18 Klasyf. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Anica Stabel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Marta Komar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |