MECZ
17.08.20 | 1. runda | Tayisiya Morderger | Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Tayisiya Morderger | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-30, 40-40, A-40, 0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
0-1 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 30-0, 0-0, 0-30, 30-30, A-40[BP] | ||
Tayisiya Morderger | 1-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Tayisiya Morderger | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Tayisiya Morderger | 4-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 40-40, A-40[BP], 0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Tayisiya Morderger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 0-0, 15-15, 15-40 | ||
Tayisiya Morderger | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 0-0, 0-15, 30-15, 40-30 | ||
3-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 0-30, 0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Tayisiya Morderger | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 0-0, 15-15, 15-30 | ||
3-2 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 0-15, 0-40, 0-0, 15-15, 30-30 | ||
Tayisiya Morderger | 3-3 | |
0-0, 15-0, 40-15, 0-0 | ||
4-3 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], 40-A | ||
Tayisiya Morderger | 4-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Tayisiya Morderger | 6-4 | |
6-2 |
1 | ||
Tayisiya Morderger | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-30, 40-40, A-40, 0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 30-0, 0-0, 0-30, 30-30, A-40[BP] | ||
1-2 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Tayisiya Morderger | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 0-0, 30-0, 40-0 | ||
Tayisiya Morderger | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Tayisiya Morderger | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 0-0, 0-15, 30-15, 40-30 | ||
2-1 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 0-30, 0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Tayisiya Morderger | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-15, 0-0 | ||
5-2 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], 40-A | ||
Tayisiya Morderger | 6-2 | |
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tayisiya Morderger vs. Eliessa Vanlangendonck - Wzajemne mecze
17.08.20 | 1. runda | Tayisiya Morderger | Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
16.03.16 | 1. runda | Tayisiya Morderger | Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
29.02.16 | Klasyf. | Tayisiya Morderger | Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Tayisiya Morderger form & Eliessa Vanlangendonck form
Tayisiya Morderger - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Amarni Banks | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Carmen Corley | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Emmanuelle Salas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maryna Kolb | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Nina Potocnik | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Paula Rumpf | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Schubries | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Victoria Kan | 7-62, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Nina Vargova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
30.07.23 Klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Anika Jaskova | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Eliessa Vanlangendonck - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |