INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Catalina Pella vs. Tayisiya Morderger - Wzajemne mecze
17.10.17 | 1. runda | Tayisiya Morderger | Catalina Pella | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Catalina Pella form & Tayisiya Morderger form
Catalina Pella - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 7-62, 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Dinara Alloyarova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Melisa Morales | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Sylvia Schenck | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Anita Wagner | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Ana Bianca Mihaila | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Guillermina Naya | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Susan Doldan | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
14.07.19 Finał | vs. Lara Escauriza | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.07.19 Półfinał | vs. Dominique Schaefer | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Raphaelle Lacasse | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Micaela Ode | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
14.06.19 Półfinał | vs. Yuki Naito | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.06.19 Ćwierćfinał | vs. Michaela Bayerlova | 6-0, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.06.19 2. runda | vs. Ida Jarlskog | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.06.19 1. runda | vs. Sophia Intert | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - ceglana | ||||
09.02.19 Rubber 1 | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.02.19 Rubber 1 | vs. Carolina Meligeni Alves | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.19 Rubber 1 | vs. Fernanda Brito | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.19 Rubber 1 | vs. Lauren Anzalotta Kynoch | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
09.12.18 Finał | vs. Lou Adler | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.18 Półfinał | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.18 Ćwierćfinał | vs. Julia Payola | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.18 2. runda | vs. Alice Viglianisi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.12.18 1. runda | vs. Carola Cavelli | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
02.12.18 Finał | vs. Federica Bilardo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.11.18 Półfinał | vs. Sandy Marti | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.18 Ćwierćfinał | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.18 2. runda | vs. Elaine Genovese | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Tayisiya Morderger - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Amarni Banks | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Carmen Corley | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Emmanuelle Salas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maryna Kolb | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Nina Potocnik | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Paula Rumpf | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Schubries | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Victoria Kan | 7-62, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Nina Vargova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
30.07.23 Klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Anika Jaskova | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |