MECZ
14.12.17 | Ćwierćfinał | Tammi Patterson | Naiktha Bains | 6-3, 4-6, 6-4 | Australian Open | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tammi Patterson vs. Naiktha Bains - Wzajemne mecze
07.03.19 | 2. runda | Naiktha Bains | Tammi Patterson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Mildura | trawiasta |
14.12.17 | Ćwierćfinał | Tammi Patterson | Naiktha Bains | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | Australian Open | twarda |
09.11.15 | Klasyf. | Tammi Patterson | Naiktha Bains | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Bendigo | twarda |
07.10.13 | 1. runda | Tammi Patterson | Naiktha Bains | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Margaret River | twarda |
Tammi Patterson form & Naiktha Bains form
Tammi Patterson - ostatnie mecze
W25 Canberra - ceglana | ||||
17.03.19 1. runda klasyf. | vs. Bojana Marinkov | 6-2, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
07.03.19 2. runda | vs. Naiktha Bains | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.19 1. runda | vs. Romy Koelzer | 7-65, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Launceston - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Wallace | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Abbie Myers | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Astra Sharma | 1-6, 0-4, - Tammi Patterson - krecz | szczegóły meczu | |
19.09.18 1. runda | vs. Sara Tomic | 6-72, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Vaihingen - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ilkley - trawiasta | ||||
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Manchester - trawiasta | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Victoria Allen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Surbiton - trawiasta | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Victoria Duval | 7-64, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Karuizawa - dywanowa | ||||
26.05.18 Półfinał | vs. Momoko Kobori | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.05.18 Ćwierćfinał | vs. Asia Muhammad | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.05.18 2. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.05.18 1. runda | vs. Aiko Yoshitomi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kurume - dywanowa | ||||
18.05.18 Ćwierćfinał | vs. Abbie Myers | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.18 2. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.05.18 1. runda | vs. Katie Boulter | 3-6, 6-4, Katie Boulter - krecz | szczegóły meczu | |
Fukuoka - dywanowa | ||||
10.05.18 2. runda | vs. Katie Boulter | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Haruka Kaji | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Gifu - twarda | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Abbie Myers | 4-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Nagisa Morimoto | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 3-0, Ayumi Koshiishi - krecz | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.18 1. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sydney - twarda | ||||
05.01.18 1. runda klasyf. | vs. Johanna Larsson | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.17 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Wallace | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
17.12.17 Finał | vs. Destanee Aiava | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.12.17 Półfinał | vs. Arina Rodionova | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.12.17 Ćwierćfinał | vs. Naiktha Bains | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Naiktha Bains - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 7-614, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Fernanda Labrana | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 7-5, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Destanee Aiava | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Yuki Naito | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Lena Papadakis | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Soha Sadiq | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 4-6, 7-64, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Anna Siskova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
30.07.23 Klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
17.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
21.05.23 Klasyf. | vs. Timea Babos | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Haverlag | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |