MECZ
10.04.19 | 1. runda | Tamara Zidansek | Irina Khromacheva | 4-6, 6-1, 6-4 | Bogota | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tamara Zidansek | Irina Khromacheva | |
1. podanie % | 58/79 (73%) | 40/87 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 47/58 (81%) | 31/40 (78%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/21 (33%) | 19/47 (40%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/87 (43%) | 25/79 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 91/166 (55%) | 75/166 (45%) |
Double foul | 5 | 11 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Tamara Zidansek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Irina Khromacheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tamara Zidansek | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Irina Khromacheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tamara Zidansek | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Irina Khromacheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tamara Zidansek | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Irina Khromacheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tamara Zidansek | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Irina Khromacheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Tamara Zidansek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Irina Khromacheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Tamara Zidansek | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Irina Khromacheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tamara Zidansek | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Irina Khromacheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Tamara Zidansek | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Irina Khromacheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tamara Zidansek | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Irina Khromacheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tamara Zidansek | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Irina Khromacheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tamara Zidansek | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Irina Khromacheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tamara Zidansek | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Irina Khromacheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tamara Zidansek | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tamara Zidansek vs. Irina Khromacheva - Wzajemne mecze
10.04.19 | 1. runda | Tamara Zidansek | Irina Khromacheva | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Bogota | ceglana |
Tamara Zidansek form & Irina Khromacheva form
Tamara Zidansek - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Clara Tauson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-72, 6-72 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Katie Volynets | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Schmiedlova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
11.11.23 | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 2-6, - Tamara Zidansek - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.23 | vs. Daria Saville | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-3, - Tamara Zidansek - krecz | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Sara Errani | 2-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Erika Andreeva | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Pia Lovric | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Alize Cornet | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 Klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 6-711, 6-3, 6-78 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
12.08.23 Półfinał | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Errani | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Daniela Seguel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Irina Khromacheva - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Erika Andreeva | 7-5, 1-6, 0-1, - Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Briana Szabo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 7-5, 4-6, 0-3, - Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Arianne Hartono | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dabin Kim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Madison Brengle | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Ashley Matz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
13.08.23 Klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
12.07.23 2. runda | vs. Claire Liu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-3, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Timea Babos | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
28.04.23 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-70, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Priscilla Hon | 6-3, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
02.04.23 Klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sopo - ceglana | ||||
31.03.23 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 1-6, 0-1, - Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
30.03.23 2. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-4, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ellen Perez | 1-6, 0-0, - Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Pune - twarda | ||||
26.01.23 Ćwierćfinał | vs. Tatjana Maria | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.23 2. runda | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.01.23 1. runda | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Bhopal - twarda | ||||
19.01.23 2. runda | vs. Eri Shimizu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |