MECZ
10.08.15 | 2. runda klasyf. | Tamara Kupkova | Nicoleta Cristina Bajescu | 2-6, 6-1, 6-2 | Arad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Słowacja
03.02.98, 26 lat
03.02.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
24.05.00, 23 lat
24.05.00, 23 lat
Tamara Kupkova vs. Nicoleta Cristina Bajescu - Wzajemne mecze
10.08.15 | 2. runda klasyf. | Tamara Kupkova | Nicoleta Cristina Bajescu | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Arad | ceglana |
Tamara Kupkova form & Nicoleta Cristina Bajescu form
Tamara Kupkova - ostatnie mecze
Norman - twarda | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stillwater - twarda | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Angelina Shakhraychuk | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Vera Ploner | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
07.12.16 2. runda | vs. Dia Evtimova | - | szczegóły meczu | |
06.12.16 1. runda | vs. Lidya Yargovan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.12.16 2. runda klasyf. | vs. Weronika Jasmina Forys | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.16 Klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
01.12.16 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Antje Rubbrecht | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bratislava - halowa | ||||
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Kimberley Zimmermann | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Slovenska Lupca - ceglana | ||||
15.08.16 2. runda klasyf. | vs. Dunja Stamenkovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.08.16 Klasyf. | vs. Tereza Prochazkova | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Sabina Machalova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
09.02.16 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava - halowa | ||||
09.11.15 1. runda klasyf. | vs. Vendula Zovincova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
26.10.15 1. runda | vs. Eleni Christofi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.15 1. runda klasyf. | vs. Akiko Okuda | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.15 Klasyf. | vs. Evaggelia Kokkinaki | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
19.10.15 1. runda klasyf. | vs. Julita Saner | 6-4, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
28.09.15 1. runda | vs. Nastja Kolar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
21.09.15 2. runda | vs. Aymet Uzcategui | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.15 1. runda | vs. Sofiya Kuzina | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
07.09.15 Klasyf. | vs. Olga Terletska | 6-70, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.15 2. runda klasyf. | vs. Celine Kern | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.15 1. runda | vs. Rebeka Stolmar | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
31.08.15 1. runda klasyf. | vs. Ema Mulalic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.15 Klasyf. | vs. Lisa Phillips | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.08.15 2. runda | vs. Natalija Sipek | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.08.15 1. runda | vs. Barbora Miklova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vinkovci - ceglana | ||||
17.08.15 2. runda klasyf. | vs. Matea Mihaljevic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Nicoleta Cristina Bajescu - ostatnie mecze
W15 Focsani - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Andreea Scurtu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Nathalie Johansson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ioana Toanchina | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Andreea Elena Iordachi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Laura Cazacu | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
21.08.17 Klasyf. | vs. Maria Toma | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Yuval Keren | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Ema Lazic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Tal Zinn | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Ioana Alexandra Neacsu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Mariana Correa | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Francesca Lucia Duca | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Andrijana Stoilkovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Andrada Ioana Surdeanu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
22.08.16 2. runda klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
22.08.16 Klasyf. | vs. Eugenia Ganga | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Teodora Elena Radu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Galati - ceglana | ||||
15.08.16 2. runda klasyf. | vs. Luminita Tutunaru | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
08.08.16 1. runda klasyf. | vs. Tereza Koplova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Cecilia Pattacini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.08.16 2. runda klasyf. | vs. Shahar Biran | 6-3, 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Cecilia Pattacini | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |