MECZ
27.09.16 | 1. runda | Tamara Curovic | Vitalia Stamat | 6-2, 6-0 | Chisinau | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tamara Curovic | Vitalia Stamat | |
1. podanie % | 39/48 (81%) | 33/38 (87%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/39 (72%) | 11/33 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/9 (33%) | 1/5 (20%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/38 (68%) | 17/48 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/86 (66%) | 29/86 (34%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tamara Curovic vs. Vitalia Stamat - Wzajemne mecze
27.09.16 | 1. runda | Tamara Curovic | Vitalia Stamat | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Chisinau | ceglana |
Tamara Curovic form & Vitalia Stamat form
Tamara Curovic - ostatnie mecze
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu |
Vitalia Stamat - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Lisa-Marie Rioux | 2-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Caroline Vernet | 1-1, - Vitalia Stamat - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Nikol Ruseva | 4-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Nina Potocnik | 3-6, 0-1, - Vitalia Stamat - krecz | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.02.20 Klasyf. | vs. Anna Martemyanova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-3, - Vitalia Stamat - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Rita Atik | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 4-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Nastja Kolar | 4-3, Nastja Kolar - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Anna Morgina | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Nastja Kolar | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Andra Maria Nitescu | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.12.19 Klasyf. | vs. Ritage Faizy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Andriana Simovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Gabriela Horackova | 7-69, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Jelena Kovac | 6-2, 3-0, Jelena Kovac - krecz | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Gabriela Horackova | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Aaliya Ebrahim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |