Francja
12.03.00, 24 lat
12.03.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Sihem Bellahouel vs. Tamara Curovic - Wzajemne mecze
27.10.16 | 2. runda | Tamara Curovic | Sihem Bellahouel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Sihem Bellahouel form & Tamara Curovic form
Sihem Bellahouel - ostatnie mecze
Solarino - dywanowa | ||||
05.12.18 2. runda | vs. Lou Adler | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.12.18 1. runda | vs. Agnes Brun | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.12.18 Klasyf. | vs. Nicoletta De Luca | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
28.11.18 2. runda | vs. Xenia Knoll | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.18 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.11.18 Klasyf. | vs. Alice Viglianisi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Adriana Rajkovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
25.10.18 2. runda | vs. Catherine Chantraine | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.18 1. runda | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.10.18 Klasyf. | vs. Alessia Truden | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Adele Diana Biba | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Shaline-Doreen Pipa | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
24.04.18 1. runda | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Luisa Sommer | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Ella Taylor | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mayssa Tebourbi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunis - ceglana | ||||
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Pauline Wuarin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
01.04.18 Klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Zoe Bourbotte | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Croissy Beaubourg - halowa | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Lea Tholey | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Le Havre - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Amiens - ceglana | ||||
05.03.18 Klasyf. | vs. Anna Popescu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Nadja Ramskogler | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Polina Ligay | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Macon - halowa | ||||
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Fiona Codino | 6-73, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
22.11.16 1. runda | vs. Gaia Sanesi | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |
Tamara Curovic - ostatnie mecze
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu |