MECZ
05.09.18 | 1. runda | Tamara Curovic | Reka Farbas | 7-5, 6-0 | Szekesfehervar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tamara Curovic | Reka Farbas | |
1. podanie % | 30/57 (53%) | 34/55 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/30 (87%) | 18/34 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/27 (41%) | 5/21 (24%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/55 (58%) | 20/57 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/112 (62%) | 43/112 (38%) |
Double foul | 10 | 4 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Tamara Curovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Reka Farbas | |
Tamara Curovic | 2-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Tamara Curovic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Tamara Curovic | 3-1 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Tamara Curovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Reka Farbas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Tamara Curovic | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Tamara Curovic | 4-4 | |
Tamara Curovic | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Reka Farbas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tamara Curovic | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Reka Farbas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tamara Curovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Tamara Curovic | 2-0 | |
Tamara Curovic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Tamara Curovic | 4-0 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Tamara Curovic | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wegry
04.02.00, 24 lat
04.02.00, 24 lat
Tamara Curovic vs. Reka Farbas - Wzajemne mecze
05.09.18 | 1. runda | Tamara Curovic | Reka Farbas | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | Szekesfehervar | ceglana |
Tamara Curovic form & Reka Farbas form
Tamara Curovic - ostatnie mecze
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu |
Reka Farbas - ostatnie mecze
W15 Antalya - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Haine Ogata | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Marina Pavkovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Ine Soltveit Stange | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Beatrice Henriette Faureng | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tucepi - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 6-4, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Klara Ondrejcekova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.19 2. runda | vs. Petra Januskova | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.19 1. runda | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.19 Klasyf. | vs. Yolande Leacock | 6-4, 7-69 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Xingchen Liu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.18 Klasyf. | vs. Eugenie Chapelle | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Ema Bolebruchova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Daria Snigur | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.18 Klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Tamara Curovic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Laura Maluniakova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda klasyf. | vs. Luca Fabian | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |