MECZ
15.07.18 | 2. runda klasyf. | Tamara Curovic | Polina Goloputova | 6-1, 6-0 | Astana | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Tamara Curovic | Polina Goloputova | |
1. podanie % | 24/44 (55%) | 14/34 (41%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/24 (83%) | 9/14 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/20 (60%) | 3/20 (15%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/34 (65%) | 12/44 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/78 (69%) | 24/78 (31%) |
Double foul | 2 | 9 |
Asy | 5 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Polina Goloputova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tamara Curovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Tamara Curovic | 2-0 | |
Tamara Curovic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Tamara Curovic | 3-1 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Polina Goloputova | |
Tamara Curovic | 5-1 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Polina Goloputova | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Polina Goloputova | |
Tamara Curovic | 1-0 | |
0-0, 40-15 | ||
Tamara Curovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Tamara Curovic | 3-0 | |
4-0 | Polina Goloputova | |
0-0, 40-0[BP], 30-30, 40-30[BP] | ||
Tamara Curovic | 5-0 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kazachstan
14.11.00, 23 lat
14.11.00, 23 lat
Tamara Curovic vs. Polina Goloputova - Wzajemne mecze
15.07.18 | 2. runda klasyf. | Tamara Curovic | Polina Goloputova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Astana | twarda |
Tamara Curovic form & Polina Goloputova form
Tamara Curovic - ostatnie mecze
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu |
Polina Goloputova - ostatnie mecze
Astana - twarda | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Adelaida Allakhverdiyeva | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Almaty - twarda | ||||
11.07.18 2. runda | vs. Sadafmoh Tolibova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.18 1. runda | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
15.04.18 Klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Sofia Sharonova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Hanna Sokal | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
26.09.17 1. runda | vs. Daria Lodikova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Arina Taluenko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Kristina Kislyak | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
10.04.17 1. runda | vs. Marlies Szupper | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.04.17 Klasyf. | vs. Kristina Kislyak | 7-62, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.04.17 1. runda klasyf. | vs. Diana Shevchenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Almaty - halowa | ||||
31.01.17 1. runda | vs. Daria Kruzhkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - halowa | ||||
23.01.17 1. runda klasyf. | vs. Weronika Jasmina Forys | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Belogrivceva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.16 Klasyf. | vs. Alexandra Grinchishina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
27.09.16 1. runda | vs. Julyette Steur | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
21.09.16 2. runda | vs. Polina Novikova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.16 1. runda | vs. Yuliya Kim | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
30.08.16 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
25.04.16 1. runda klasyf. | vs. Laylo Bakhodirova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
18.04.16 1. runda klasyf. | vs. Lusine Avanesyan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
18.01.16 Klasyf. | vs. Guzal Yusupova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
27.04.15 1. runda klasyf. | vs. Darya Shevchenko | 6-74, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
20.04.15 1. runda klasyf. | vs. Dina Zhamiyeva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Aktobe - halowa | ||||
26.01.15 Klasyf. | vs. Polina Novikova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Aktobe - halowa | ||||
19.01.15 1. runda klasyf. | vs. Anna Makhorkina | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
24.11.14 Klasyf. | vs. Yana Parshina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |