MECZ
01.07.19 | 1. runda klasyf. | Tamara Curovic | Nikola Breckova | 5-7, 7-5, 10-7 | W25 Stuttgart | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tamara Curovic | Nikola Breckova | |
1. podanie % | 45/76 (59%) | 64/84 (76%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/45 (56%) | 32/64 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/31 (48%) | 10/20 (50%) |
Zdobyte break-ball | 6/15 (40%) | 6/10 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/84 (50%) | 36/76 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 82/160 (51%) | 78/160 (49%) |
Double foul | 7 | 3 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Tamara Curovic | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
0-1 | Nikola Breckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tamara Curovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Nikola Breckova | |
0-0, 30-0 | ||
Tamara Curovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
3-2 | Nikola Breckova | |
0-0 | ||
Tamara Curovic | 3-3 | |
4-3 | Nikola Breckova | |
0-0, 0-15 | ||
5-4 | Nikola Breckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tamara Curovic | 5-5 | |
0-0 | ||
5-7 |
2 | ||
Tamara Curovic | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tamara Curovic | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
1-2 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tamara Curovic | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Tamara Curovic | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Tamara Curovic | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-5 | Nikola Breckova | |
0-0 | ||
Tamara Curovic | 5-5 | |
0-0, 15-0 | ||
6-5 | Nikola Breckova | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40 | ||
7-5 |
3 | ||
Tamara Curovic | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-3, 6-4, 6-5, 7-5 | ||
10-7 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tamara Curovic vs. Nikola Breckova - Wzajemne mecze
01.07.19 | 1. runda klasyf. | Tamara Curovic | Nikola Breckova | 5-7, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | W25 Stuttgart | ceglana |
Tamara Curovic form & Nikola Breckova form
Tamara Curovic - ostatnie mecze
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu |
Nikola Breckova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vrnjacka - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Christina Rosca | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
16.09.22 Ćwierćfinał | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 6-4, 6-78 | szczegóły meczu | |
15.09.22 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.22 Klasyf. | vs. Martina Marusinova | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Maja Bajorek | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Federica Bilardo | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ceska - ceglana | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Anna Turati | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |