INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alicia Smith vs. Tamara Curovic - Wzajemne mecze
22.11.17 | 1. runda | Tamara Curovic | Alicia Smith | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Alicia Smith form & Tamara Curovic form
Alicia Smith - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Monique Barry | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Elena Micic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Elena Micic | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
18.12.23 1. runda | vs. Talia Gibson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Mercedes Aristegui | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Jade Otway | 0-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Saki Imamura | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kisa Yoshioka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Hikaru Sato | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Belle Thompson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emerson Jones | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Yuki Naito | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 6-0, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Megan Markov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Yuna Ohashi | 7-5, Yuna Ohashi - krecz | szczegóły meczu | |
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ksenija-Ana Vujacic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Nanari Katsumi | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Melisa Ercan | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Bridget Mihulka | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Jelena Cvijanovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Lily Fairclough | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Ai Yamaguchi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Supapitch Kuearum | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Eun Ji Lee | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Humera Baharmus | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Petra Hule | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Tamara Curovic - ostatnie mecze
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu |