INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Agustina Chlpac vs. Tamara Curovic - Wzajemne mecze
nie znaleziono żadnego meczu |
Agustina Chlpac form & Tamara Curovic form
Agustina Chlpac - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - krecz | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Fredrika Runstrom | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 7-5, 6-74, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Helena Buchwald | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Daria Lodikova | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Tamara Curovic - ostatnie mecze
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu |