Rosja
14.09.99, 24 lat
14.09.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Adelina Baravi vs. Tamara Curovic - Wzajemne mecze
07.11.18 | 1. runda | Tamara Curovic | Adelina Baravi | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | Monastir | twarda |
Adelina Baravi form & Tamara Curovic form
Adelina Baravi - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-3, - Adelina Baravi - krecz | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Billur Gonlusen | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Diana Demidova | 6-4, 2-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Karina Kalkenova | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.19 2. runda klasyf. | vs. Anna Chekanskaya | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Nevena Sokovic | 7-64, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 4-1, Tuana Tinaztepe - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Michaela Niedermeier | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Barbora Cibakova | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Nikoleta Stankovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Manilova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Daria Kudashova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 4-1, Elisa Andrea Camerano - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Netanya - twarda | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Claudia Coppola | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tel - twarda | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Kristin Younes | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.19 Klasyf. | vs. Louise Kwong | 2-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Michelle De Groot | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Yu Shan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Kseniya Yersh | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
03.12.18 1. runda | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
26.11.18 1. runda | vs. Veronica Napolitano | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Tamara Curovic - ostatnie mecze
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu |