MECZ
05.09.18 | 1. runda | Tamara Barad Itzhaki | Mijeong Park | 6-2, 6-0 | Yeongwol | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Tamara Barad Itzhaki | Mijeong Park | |
1. podanie % | 33/49 (67%) | 30/41 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/33 (61%) | 13/30 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/16 (63%) | 2/11 (18%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/41 (63%) | 19/49 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/90 (62%) | 34/90 (38%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Mijeong Park | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tamara Barad Itzhaki | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Mijeong Park | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
2-1 | Mijeong Park | |
0-0, 30-40 | ||
2-2 | Mijeong Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tamara Barad Itzhaki | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Mijeong Park | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-2 | Mijeong Park | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Mijeong Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tamara Barad Itzhaki | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Mijeong Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tamara Barad Itzhaki | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Tamara Barad Itzhaki | 4-0 | |
0-0, 40-30 | ||
5-0 | Mijeong Park | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
15.03.00, 24 lat
15.03.00, 24 lat
Tamara Barad Itzhaki vs. Mijeong Park - Wzajemne mecze
05.09.18 | 1. runda | Tamara Barad Itzhaki | Mijeong Park | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Yeongwol | twarda |
Tamara Barad Itzhaki form & Mijeong Park form
Tamara Barad Itzhaki - ostatnie mecze
W15 Champaign - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Stefani Webb | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Mansi Vadyala | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Mary Boyce Deatherage | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Gina Kondos | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Chloe Noel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Lily Fairclough | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Edda Mamedova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.12.22 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Macon - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Katie Volynets | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 Klasyf. | vs. Alana Smith | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Crump | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
11.10.22 Klasyf. | vs. Ania Hertel | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Shanetta Wilkins | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Ange Oby Kajuru | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.22 Klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Aya Bychenko | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
16.06.22 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.06.22 1. runda | vs. Karin Altori | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.06.22 Klasyf. | vs. Noa Major | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Nikita Liebkind | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Fanny Stollar | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Eden Mayorkes | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
17.05.22 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Naples - ceglana | ||||
08.03.22 1. runda | vs. Rachel Gailis | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Chanelle Van Nguyen | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
15.10.21 Ćwierćfinał | vs. Annabelle Xu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.10.21 2. runda | vs. Liga Dekmeijere | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Mijeong Park - ostatnie mecze
W25 Changwon - twarda | ||||
30.05.23 Klasyf. | vs. Yujin Ahn | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 2. runda klasyf. | vs. Subin Park | 3-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sumin Lee | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Juae Shin | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
22.08.22 Klasyf. | vs. Subin Park | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Yelin Kim | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Yeong Won Jeong | 3-0, Yeong Won Jeong - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Heerae Im | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.11.21 2. runda klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Yassamine Boudjadi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Ayumi Morita | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 Klasyf. | vs. Cherry Kim | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Astrid Schmits | 6-4, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Gimcheon - twarda | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Da Ye Kim | 0-6, 7-5, 6-10 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Suzuho Oshino | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Gimcheon - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Hyojung Yea | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.09.18 Klasyf. | vs. Seon Young Um | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. A Young Jang | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
14.08.18 Klasyf. | vs. Sinhee Kim | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.18 2. runda klasyf. | vs. Wing Kiu Jacqueline Lam | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Dabin Oh | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
21.05.18 2. runda klasyf. | vs. So-Ra Lee | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Dabin Oh | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Do Hee Bae | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Eunji Lim | 7-66, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |