Tamara Barad Itzhaki vs. Maja Radenkovic 22.01.2020

Tamara Barad Itzhaki vs. Maja Radenkovic 22.01.2020 - W15 Manacor - porównanie

MECZ

22.01.201. runda klasyf.Tamara Barad Itzhaki Maja Radenkovic 6-1, 6-4 Spain W15 Manacor twarda

STATYSTYKA MECZU

6-4

Tamara Barad Itzhaki
Izrael
29.11.00, 19 lat




844
20
12899 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
07.04.02, 18 lat







Maja Radenkovic
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Tamara Barad Itzhaki vs. Maja Radenkovic - Wzajemne mecze

22.01.201. runda klasyf.Tamara Barad ItzhakiMaja Radenkovic6-1, 6-4 szczegóły meczuSpain W15 Manacor twarda

Tamara Barad Itzhaki - ostatnie mecze

Australia W25 Mildura - trawiasta
03.03.20
Klasyf.
vs. Annerly Poulos4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
02.03.20
2. runda klasyf.
vs. Cydney Crumbie6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Australia W25 Perth - twarda
24.02.20
2. runda klasyf.
vs. Sakura Hosogi0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
23.02.20
1. runda klasyf.
vs. Tamara Bajagic6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Australia W25 Perth - twarda
17.02.20
2. runda klasyf.
vs. Ella Nurkic6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
17.02.20
Klasyf.
vs. Marianna Zakarlyuk6-75, 3-6 porażkaszczegóły meczu
16.02.20
1. runda klasyf.
vs. Helena Jokanovic6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
New Zeland W15 Hamilton - twarda
14.02.20
Ćwierćfinał
vs. Sohyun Park1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
13.02.20
2. runda
vs. Angelina Graovac6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
10.02.20
1. runda
vs. Rebecca Jones7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain W15 Manacor - twarda
26.01.20
1. runda klasyf.
vs. Sara Gambogi1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Spain W15 Manacor - twarda
23.01.20
2. runda klasyf.
vs. Adesuwa Osabuohien2-6, 6-76 porażkaszczegóły meczu
22.01.20
1. runda klasyf.
vs. Maja Radenkovic6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
JAR W15 Pretoria - twarda
03.10.19
2. runda
vs. Clara Vlasselaer0-6, 6-3, 1-6 porażkaszczegóły meczu
01.10.19
1. runda
vs. Marne Dercksen6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
JAR W15 Johannesburg - twarda
26.09.19
2. runda
vs. Maria Vittoria Viviani2-6, 6-4, 4-6 porażkaszczegóły meczu
24.09.19
1. runda
vs. Adesuwa Osabuohien6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Izrael W60 Meitar - twarda
09.09.19
1. runda klasyf.
vs. Alicia Barnett4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Izrael W15 Sajur - twarda
06.09.19
Ćwierćfinał
vs. Shelly Bereznyak4-6, 6-4, 1-6 porażkaszczegóły meczu
05.09.19
2. runda
vs. Amandine Cazeaux6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
04.09.19
1. runda
vs. Freya Christie6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Izrael W25 Kiryat - twarda
28.08.19
1. runda
vs. Julia Glushko1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Kenya W15 Nairobi - twarda
16.08.19
Ćwierćfinał
vs. Sada Nahimana2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
15.08.19
2. runda
vs. Sathwika Sama6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
13.08.19
1. runda
vs. Avika Sagwal6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Kenya W15 Nairobi - twarda
10.08.19
Półfinał
vs. Sada Nahimana3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
09.08.19
Ćwierćfinał
vs. Celestine Avomo Ella6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
08.08.19
2. runda
vs. Mariana Borges6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
07.08.19
1. runda
vs. Adi Gavish6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Finland W15 Savitaipale - ceglana
31.07.19
1. runda
vs. Sem Wensveen1-6, 7-64, 1-6 porażkaszczegóły meczu

Maja Radenkovic - ostatnie mecze

Greece W15 Heraklion - ceglana
10.03.20
2. runda klasyf.
vs. Marta Custic5-7, 2-6 porażkaszczegóły meczu
08.03.20
1. runda klasyf.
vs. Helena Spiridis4-6, 6-1, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
01.03.20
1. runda klasyf.
vs. Adelina Krueger3-6, 6-1, 3-10 porażkaszczegóły meczu
Spain W15 Manacor - twarda
27.01.20
2. runda klasyf.
vs. Sara Gambogi0-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
26.01.20
1. runda klasyf.
vs. Haine Ogata6-2, 4-6, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain W15 Manacor - twarda
22.01.20
1. runda klasyf.
vs. Tamara Barad Itzhaki1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
04.12.19
1. runda
vs. Jantje Tilbuerger6-75, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
26.11.19
Klasyf.
vs. Anhelina Kalita1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
25.11.19
2. runda klasyf.
vs. Demi Tran6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
24.11.19
1. runda klasyf.
vs. Diana Mascenikova6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
18.11.19
2. runda klasyf.
vs. Elena Korokozidi4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Sweden W15 Stockholm - halowa
30.10.19
1. runda
vs. Olivia Malm1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
29.10.19
Klasyf.
vs. Sofiya Chekhlystova6-0, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
28.10.19
1. runda klasyf.
vs. Emilie Elde7-63, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Sweden W15 Stockholm - halowa
23.10.19
1. runda
vs. Fanny Ostlund3-6, 6-71 porażkaszczegóły meczu
22.10.19
Klasyf.
vs. Helena Narmont6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
21.10.19
1. runda klasyf.
vs. Frida Bostrand6-2, 4-6, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
Bulgaria W15 Sozopol - twarda
30.09.19
Klasyf.
vs. Elena Kraleva6-74, 7-5, 8-10 porażkaszczegóły meczu
Sweden W15 Gothenburg - ceglana
08.05.19
1. runda
vs. Klara Milicevic4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
07.05.19
Klasyf.
vs. Fanny Norin6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
06.05.19
1. runda klasyf.
vs. Nathalie Johansson7-5, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Serbia Prokuplje - ceglana
01.07.18
1. runda klasyf.
vs. Andjela Jocovic4-6, 6-3, 6-72 porażkaszczegóły meczu
Sweden Bastad - ceglana
24.06.18
1. runda klasyf.
vs. Zoe Kruger2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Sweden Ystad - ceglana
16.06.18
1. runda klasyf.
vs. Malene Helgo3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Sweden Helsingborg - ceglana
27.06.16
1. runda klasyf.
vs. Olga Helmi3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
<