MECZ
11.03.18 | 1. runda klasyf. | Tali Krasnopolski | Vivian Mayumi Toma | 6-3, 6-0 | Ramat Hasharon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
13.02.02, 22 lat
13.02.02, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Brazylia
19.05.91, 32 lat
19.05.91, 32 lat
Tali Krasnopolski vs. Vivian Mayumi Toma - Wzajemne mecze
11.03.18 | 1. runda klasyf. | Tali Krasnopolski | Vivian Mayumi Toma | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Ramat Hasharon | twarda |
Tali Krasnopolski form & Vivian Mayumi Toma form
Tali Krasnopolski - ostatnie mecze
W15 Jerusalem - twarda | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Noa Minzari | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sajur - twarda | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Diana Nekhorosheva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kimberly Mpukusa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ofakim - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Romana Cisovska | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
30.09.18 Klasyf. | vs. Shiran Arol Wiegand | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kiryat Shmona - twarda | ||||
17.06.18 Klasyf. | vs. Claudia Williams | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Kostromitina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tiberias - twarda | ||||
13.05.18 1. runda klasyf. | vs. Sean Lodzki | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Koral Koldobski | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ramat Hasharon - twarda | ||||
13.03.18 2. runda klasyf. | vs. Madeleine Kobelt | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Shelly Krolitzky | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Neta Berman | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Sophie Gerits | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Yuval Keren | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Hili Kronzon | 6-75, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tiberias - twarda | ||||
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Yuval Haggay | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kiryat Gat - twarda | ||||
19.09.16 Klasyf. | vs. Shir Azran | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Amit Miran | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Vivian Mayumi Toma - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Yukina Saigo | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Luise Helena Janse Van Rensburg | Luise Helena Janse Van Rensburg - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Leticia Garcia Vidal | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Taylor Marie Gales | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Gonzales | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Feira - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rio - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Luisa Oliveira | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Wakana Sonobe | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Sofia Arellano | 7-5, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Kelly Vargas Gonzalez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guayaquil - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Valeska San Martin Ramirez | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guayaquil - ceglana | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Alisha Reayer | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Rio - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Victoria Burstein | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
09.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nicole Roberta Serraglio | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolly Ferreira | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Giovanna Gomes Ferreira | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Piracicaba - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Yamate Almeida | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florianopolis - twarda | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Blumenau - ceglana | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Sofia Carvalho Rocha | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lambare - ceglana | ||||
14.12.21 1. runda | vs. Tiziana Rossini | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
01.12.21 1. runda | vs. Sofia Cohen Perovani | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brasilia - ceglana | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Miriana Tona | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aparecida - ceglana | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Helena Bueno | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.11.21 Klasyf. | vs. Beatriz Verdial | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Rio - ceglana | ||||
19.10.21 1. runda | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 Klasyf. | vs. Mariana Gomes Sorrilha | 2-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Piracicaba - ceglana | ||||
12.10.21 1. runda | vs. Nicolly Ferreira | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Medellin - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Laura D Arciniegas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ibague - ceglana | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.21 Klasyf. | vs. Susana Marino Hidalgo | 2-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu |