MECZ
04.09.18 | 2. runda | Taisya Pachkaleva | Kamilla Bartone | 7-5, 6-2 | U.S. Open | twarda |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-0 | ||
Taisya Pachkaleva | 1-0 | |
0-0, 30-15 | ||
2-0 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-30 | ||
Taisya Pachkaleva | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-30 | ||
Taisya Pachkaleva | 3-2 | |
0-0, 30-0 | ||
4-2 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-0 | ||
Taisya Pachkaleva | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
4-4 | Kamilla Bartone | |
0-0, 0-30 | ||
Taisya Pachkaleva | 4-5 | |
0-0, 15-15 | ||
5-5 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-0 | ||
Taisya Pachkaleva | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-0 | ||
Taisya Pachkaleva | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-0 | ||
Taisya Pachkaleva | 2-1 | |
0-0, 15-15 | ||
2-2 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-0 | ||
Taisya Pachkaleva | 3-2 | |
0-0, 15-0 | ||
4-2 | Kamilla Bartone | |
0-0, 30-0 | ||
Taisya Pachkaleva | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Taisya Pachkaleva vs. Kamilla Bartone - Wzajemne mecze
04.09.18 | 2. runda | Taisya Pachkaleva | Kamilla Bartone | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | U.S. Open | twarda |
Taisya Pachkaleva form & Kamilla Bartone form
Taisya Pachkaleva - ostatnie mecze
W25 Austin - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Martina Okalova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 0-2, - Taisya Pachkaleva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-79, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 Klasyf. | vs. Adel Ismagulova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
29.02.20 Półfinał | vs. Ekaterina Kazionova | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.20 2. runda | vs. Anastasiya Komardina | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.20 Klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Iva Divac | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Lara Salden | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.20 Finał | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.20 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.20 Ćwierćfinał | vs. Diana Demidova | 4-1, Diana Demidova - krecz | szczegóły meczu | |
16.01.20 2. runda | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Valentina Losciale | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
17.10.19 Ćwierćfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 2. runda | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
12.10.19 Półfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Anna Ureke | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Iveta Daujotaite | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
05.10.19 Półfinał | vs. Evgeniya Levashova | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu |
Kamilla Bartone - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Sandra Samir | 4-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Margot Phanthala | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Sandra Samir | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
25.12.23 2. runda klasyf. | vs. Abhaya Vemuri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.12.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
01.12.23 Półfinał | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Carlotta Moccia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Denise Valente | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ema Kovacevic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Denise Hrdinkova | 0-4, - Kamilla Bartone - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-5, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Alisa Kummel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Gio Jang | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carolann Delaunay | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |