Serbia
13.05.00, 23 lat
13.05.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Andrijana Stoilkovic vs. Taisya Pachkaleva - Wzajemne mecze
25.11.18 | 2. runda klasyf. | Taisya Pachkaleva | Andrijana Stoilkovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Andrijana Stoilkovic form & Taisya Pachkaleva form
Andrijana Stoilkovic - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.07.21 1. runda klasyf. | vs. Salma Raslan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Hla El-Sakka | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Merna Refaat | 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
20.07.21 Klasyf. | vs. Dareen Elleithy | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Hla El-Sakka | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Dalia Sherif | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Melisa Senli | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Dareen Elleithy | 0-2, - Andrijana Stoilkovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Rita Atik | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Taisya Pachkaleva | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jelusic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Bojana Klincov | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Nevena Sokovic | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Nika Zupancic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Katarina Dukic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Barbara Bonic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 Klasyf. | vs. Maria Victoria Negoita | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Darija Mladenovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Kristina Novak | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Paula Baranano | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mila Mejic | 6-0, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Despina Papamichail | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.05.18 Klasyf. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Taisya Pachkaleva - ostatnie mecze
W25 Austin - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Martina Okalova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 0-2, - Taisya Pachkaleva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-79, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 Klasyf. | vs. Adel Ismagulova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
29.02.20 Półfinał | vs. Ekaterina Kazionova | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.20 2. runda | vs. Anastasiya Komardina | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.20 Klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Iva Divac | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Lara Salden | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.20 Finał | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.20 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.20 Ćwierćfinał | vs. Diana Demidova | 4-1, Diana Demidova - krecz | szczegóły meczu | |
16.01.20 2. runda | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Valentina Losciale | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
17.10.19 Ćwierćfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 2. runda | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
12.10.19 Półfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Anna Ureke | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Iveta Daujotaite | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
05.10.19 Półfinał | vs. Evgeniya Levashova | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu |