MECZ
07.12.15 | 2. runda | Tadeja Majeric | Ester Masuri | 6-1, 6-4 | Lagos | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Tadeja Majeric | Ester Masuri | |
1. podanie % | 32/48 (67%) | 45/67 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/32 (75%) | 17/45 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/16 (13%) | 11/22 (50%) |
Zdobyte break-ball | 7/13 (54%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/67 (58%) | 22/48 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/115 (57%) | 50/115 (43%) |
Double foul | 6 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tadeja Majeric vs. Ester Masuri - Wzajemne mecze
07.12.15 | 2. runda | Tadeja Majeric | Ester Masuri | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Lagos | twarda |
22.10.12 | 1. runda | Tadeja Majeric | Ester Masuri | 6-0, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | Lagos | twarda |
Tadeja Majeric form & Ester Masuri form
Tadeja Majeric - ostatnie mecze
Banja Luka - ceglana | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Milana Spremo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, - Tadeja Majeric - krecz | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
19.10.17 Ćwierćfinał | vs. Estelle Cascino | 3-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.17 2. runda | vs. Valeria Bhunu | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda | vs. Angel Macleod | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
10.10.17 1. runda | vs. Estelle Cascino | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.17 1. runda klasyf. | vs. Ellen Perez | 3-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
14.12.16 2. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.12.16 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 0-6, 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
10.11.16 Ćwierćfinał | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.11.16 2. runda | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.16 1. runda | vs. Veronika Kapshay | 7-61, 7-64 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
22.10.16 Finał | vs. Conny Perrin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.16 Półfinał | vs. Julia Terziyska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.10.16 Ćwierćfinał | vs. Fatma Al Nabhani | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.16 2. runda | vs. Akilah James | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.10.16 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
15.10.16 Finał | vs. Conny Perrin | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.16 Półfinał | vs. Deniz Khazaniuk | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.10.16 Ćwierćfinał | vs. Fatma Al Nabhani | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
12.10.16 2. runda | vs. Dhruthi Tatachar Venugopal | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.16 1. runda | vs. Valeria Bhunu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
24.09.16 Półfinał | vs. Paula Ormaechea | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.16 Ćwierćfinał | vs. Irina Maria Bara | 0-6, 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.09.16 2. runda | vs. Lenka Jurikova | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.09.16 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
21.07.16 2. runda | vs. Elyne Boeykens | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.07.16 1. runda | vs. Olga Ianchuk | 7-69, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bursa - ceglana | ||||
14.07.16 2. runda | vs. Deniz Khazaniuk | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.07.16 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Ester Masuri - ostatnie mecze
W25 Jerusalem - twarda | ||||
31.10.22 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Verena Gantschnig | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Noelly Longi Nsimba | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Netanya - twarda | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Evgeniya Levashova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tel - twarda | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ofakim - twarda | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Galateia Mesochoritou | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
06.10.18 2. runda klasyf. | vs. Darya Shvartsmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Nicole Nadel | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Pitak | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Patience Onebamhoin | 6-1, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Nermeen Shawky | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
09.10.17 Klasyf. | vs. Nermeen Shawky | 7-5, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.17 2. runda klasyf. | vs. Mila Mejic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Zoe Hives | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Dana Kremer | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Alberta Brianti | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dunakeszi - ceglana | ||||
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Izabela Luznik | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Sandra Honigova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bukfurdo - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Luca Nagymihaly | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
08.06.16 2. runda | vs. Ana Veselinovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.06.16 1. runda | vs. Neta Berman | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kiryat Shmona - twarda | ||||
02.06.16 2. runda | vs. Ana Veselinovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.05.16 1. runda | vs. Riva Hondiashvili | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |